• siyasal islam sözlüğü:

kız-erkek birlikteliği haram,

erkek-erkek birlikteliği haram,

kız-kız birlikteliği haram...

tarikat yurtlarında tecavüz helal,
    kadın cinayetleri helal,
    üç kelimeyle kadın boşama helal,
    kadının üstüne kuma getirme helal,
    amcanın yeğene tecavüzü helal,
    erbaşın köylü kıza tecavüzü helal,
    bilumum şerefsizlik ve ahlaksızlık helal...
  • çok doğru bir karardır.

şahsen ben türk aile yapısını korumak için küvete pijamalarımla giriyorum. amk sığırları sizi.
  • evdeki küveti söktürmeme neden olmuş rtük fetvası.

bundan sonra sadece teyemmüm.
  • biz türk aile yapısına uygun olarak zifiri karanlıkta, tam soyunmadan sadece gerekli bölgeyi açarak ilişkiye giriyoruz. zevk almak gibi sapıklıklara bulaşmamak için işlemi görev bilinci ile, en kısa sürede, yaklaşık 1 dakikada tamamlıyoruz.

not: bu işlem çocuk sahibi olabilmek için mecburen yapılmaktadır.
  • aslında günümüz çöpten yumurta kurtarma gibi eğitimlerin yapıldığı ülkemizde su israfını önlemek açısından eğitici olabilirmiş ama köpük banyosu olduğundan sonradan bir kova su ile birbirlerini durulamaları lazımdı daha uygun olması için.
  • su israfına dikkat çekmek için verilen cezadır.
    13 yaşındaki çocuk gelin, pompalıyla mahalle basmak ve yengeye hallenme sahneleri bizim için daha uygundur.
  • türk aile yapısı diye bir şey yoktur.

türk aile yapısı taklidi vardır.
  • aynen her gün müge anlı'da görüyoruz türk aile yapısını biz.eniştesi,kaynıyla kaçmış,kayınpeder damacanaya tecavüz ederken çocuk gördü diye halasının oğlu teyzesinin kızına kaymış falan filan.müthiş bir aile yapımız var gerçekten küvet falan çok aykırı işler.
  • konu dışı ama başlığı görünce aklıma geldi. vakti zamanında 5 yıldızlı bir otele gitmiştim.
    kendi kendime "ulan gelmişken bir küvet sefası yapayım" dedim.

neyse suyu açtım akmaya başladı. küvetin daha 1/5'i dolmamıştı ki baktım çok su gidiyor. içim cız etti. mesele benim ya da başkasının faturayı ödemesi değildi. mesele su israfıydı. dayanamadım kapattım suyu.

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
  • hayır türk aile yapısına uygun olmayabilir de sanatın ne zamandan beri türk aile yapısına uygun olmak gibi bir yükümlülüğü var anlayamadığım durum.
hesabın var mı? giriş yap