3673 entry daha
  • 2023 yaz transfer döneminde eksiklerini, özellikle de orta sahadakileri, güzelce kapatacaklarına inandığım takım. gösterişli (nunez tarzı avrupa çapında dikkat çekmiş oyuncular üzerine vs) bir plan yapmayacağını düşünüyorum; daha çok hocanın kendi stilinde bir plan olacak bence. yani görece az verip yüksek performans alacağı transferler olacağını düşünüyorum.

yine de iddialı isimler var listede görüldüğü kadarıyla. mac allister ve pavard var. özellikle mac allister umarım olur ya. pavard da harika olur, bıktık savunma zafiyetinden kralın. bu isimlerin dışında khepren thuram ve manu kone isimleri var onlar da oldukça heyecan verici. inşallah onlar da olur. çok kloppvari transferler duruyor onlar ama baya para isteyebilirler mq. bir de barella adı vardı bi ara ama artık yok. o çok iyi olurdu gerçekten…

ek olarak eljif, tielemans ve mount adları geçmekte. özellikle tielemans ve mount. onlar için de bi inşallah lafını koyalım epey güzel olur onlar da.

umarım düzgün geçirirler bir sonraki sezonu da avrupada tekrar başarılı olup yeniden eplyi alır şanlı karabatağımız.

edit: eljif-tielemans-mount ve imla. khephren de ön libero asıllıymış, ben onu box to box olarak kullanılır diye düşündüm esasen. ön libero olarak düşünülüyor olabilir.
115 entry daha
hesabın var mı? giriş yap