• hayatımda gördüğüm en ilginç sezon sonu oluyor. fenerbahçe yine tarihi fırsatı tepti, 4.kez şampiyonluğu hediye etti.

ya son hafta nelere gebe ?

bugün göztepe ilk 11'den tam 6 rotasyon yaptı. keza ondan önceki maçta da rotasyonlar yaptı. beşiktaş maçına hangi kadro ile çıkacağını çok merak ediyorum. ünal karaman'ın yaptığı açıklamalara bakarak tam kadro çıkacaklar diyebiliriz.

gelelim galatasaray'a. 5 haftadır kazanıyorlar. ama son dakikalarda gelen goller ve kötü futbolla. galatasaray genelde son ana kafa kafaya giriyorsa bir şekilde kazanıyor. beşiktaş ise camia olarak stres yönetimi konusunda oyuncusundan başkanına inanilmaz başarısız bir görüntü sergilediler. galatasaray'ın beşiktaş'in alacağı 1-0'lık galibiyete karşılık bile 4 farkli kazanması gerekecek. bu noktada dikkatimi çeken husus malatyaspor takımının bu sezon hic 4 yememiş bir takım olması. adem ,umut, semih kaya gibi futbolcuların galatasaray'a aidiyet duygusuyla bağlı olması da düşündürüyor.

edit : hayatınızda görebileceğiniz en fanatik fenerbahçeli olabilirim. beşiktaşlı diye yaftalarken neyi baz aldınız bebeler? ikiniz de birbirinizden betersiniz. benim derdim hangi zıkkım şampiyon olursa olsun kirli bir şekilde olmasin.

2.edit : hala mal herifler beşiktaşlı diyor. oglum siz hastasınız. sizi bu konuma getiren iki takımın mallığı bu. hayatımı fenerbahçe'ye adadım. beşiktaş ile uzaktan yakından alakam yok. hafta sonu adem büyük kırmızısı var bunu da yazın. lukas podolski vakası gelecek.

3.edit: galatasaraylılar mesaj kutumu kirletmeyin. önyargılı davranarak zaten olayan giriş yaptınız. bir tanesi de semih, adem, umut'un yerinde olsam sana dava açar donuna kadar alırdım.

zerre beyin olsaydı şayet

"umut,adem,semih'in galatasaray'a aidiyet duygusuyla bağlı olması beni düşündürüyor" cümlesi ile dava açmanın ne alaka olduğunu düşünebilirdin. adamlar galatasaraylı. kendilerini kasmaz. sanki şike aldılar, teşvik aldılar diye söylemlerde bulundum da iftira diyor ultrazeka.

4.edit : galatasaray taraftarının profilini ortaya koymak acısından inanilmaz bir başlık olmuş. okuduğunu anlamakta zorluk çeken bir gruptan söz ediyoruz. hala her entryde beşiktaşlı olduğum yazılıyor. fanatik fenerbahçeliyim. beşiktaş jimnastik kulübü ile uzaktan yakından alakam yoktur. fenerbahçeliyim, fenerbahçeliyim, fenerbahçeliyim, fenerbahçeliyim... okuduğunu anlamayanlar için birkaç tekrar yaptim. kusura bakmayın.
  • ligin en dikkat çeken istatistiği. hatayspor her hafta 7 yiyor.
  • + beşiktaş bu sene 1 kere 7 tane attı

+ hatayspor bu sene 1 kere 7 tane yedi
  • işe bak ya bizim maçta alkış bekleyen şampiyonluk turu atma hayalleri kuran beşiktaşlılar malatyaspor’un yediği gollerin ortalamasını hesap eder olmuş.
  • tutunacak son dal olarak bu mı kaldı elinizde? atarsın göztepe'ye 3 tane, maç sonu şampiyonluk kutlarsın. başkasının maçına bakmana da gerek kalmaz.

ama gidip karagümrük maçına seyirci alırsan, malatya'nın kaç gol yiyeceği gibi küçük hesaplara girersen olacak olanı söyleyeyim, göztepe'yi yenemezsin. galatasaray da gider malatya'yı 1-0 yener.

haklı çıkarsın, malatya 4 gol yememiş olur ama sen de kupa yerine başka bir şey almış olursun.
  • tinerciler baktı ki galatasaray şampiyon olacak, daha yatağa girip uyuyamadan adem madem diyerek algı operasyonlarına başlamışlar.

galatasaray karşısında real madrid bile olsa napar eder, şu 3 4 günde istediği skoru elde eder. edemiyorsa da etmek için çabalar.

şikeden tescilli tinerciler sizi. marafonanın yediği gole benzemez bu işler.
  • ya siz neleri hesaplar oldunuz besiktaslilar dedigim istatistik.

galatasaray, o maca uefa finaline,super kupaya cikar gibi cikacak. arsenal'i ve real madrid'i yendi mi? yendi.

galatasaray'a lazimsa, 8 de atar, 28 de. bunu kafaniza iyi yazin. siz ne atiyorsaniz, biz uc fazlasini atacagiz. isterse rakip malatya degil, barcelona olsun. bu oyle bir mac.
  • güntekin onay'ın maçların sonunda hemen yangınına başladığı durum. sözlüğe de sıçramış tabi. beşiktaş uefa'ya gitmeye çalışan ve ligin 2 gol kralını barındıran hatay'a 7 atıp averajı bu hale getirirken iyi, galatasaray küme düşmekten zor yırtmış malatya'ya son maçta 4 atarsa ooooo.

siz atın ama başkası atmasın. yek yea?
  • her an saldırmaya hazır kuduz köpekler gibi ağzından salyalar akan himmetçi malları ortaya çıkaran turnusol kağıdı gibi başlık.

başlıkta bir tane beliktaşlı yoktu, başlığı açan ben beşiktaşlı değilim diyor hala beşiktaşlılar yok şöyle hesap yok böyle hesap yapıyor diyor.

biraz daha kudurun ateşinizi alacağız hafta sonu.
hesabın var mı? giriş yap