• ehliyeti de varsa tadından yenmez. şahsen mezun olduktan sonra hayatımda girdiğim son sınav ehliyet sınavıydı. onu da alınca artık tüm sorumluluklarımı yerine getirmiş gibi oldum. hayat için yapılacaklar tamamlanmış bundan sonra özgürsün. aslında bir yandan da asıl bundan sonra iş vs derken belki de özgürlüğünü kaybettin. yine de zorunlulukları tamamlamak güzel şey. diploma elinde, askerlik bitmiş, işini bile bulmuşsun e artık paran da olur kimseyi dinlemek zorunda değilsin. istersen hayatını yaşa, istersen git evlen çocuk filan yap, istersen dünyayı gez.
    öğrencilik candı da insanın bu hali de fena değil be.
  • yarrağı yemiştir. geçmiş olsun..
  • damat adayıdır.
  • voltran oluşumunu tamamlamıştır.
  • erkektir. çevresinden evlenme baskısına maruz kalmaktadır. askerlik iyi bir paravandı aslında evlilik için. hayatını yaşamak için 3-4 seneye ihtiyacı vardır daha. hayatın ciddiyetini dibine kadar hissetmek istemiyordur henüz. bir bırakın beni rahat rahat takılayım biraz demek ister etrafındakilere. özgürdür ve gelecek her teklife açıktır yeter ki kafaya yatsın.
  • üçün birini henüz almamış insandır.

meraklısına üçün biri.
  • okul bittimi evet
    ya askerlik oo çoktan
    iş peki yeni başladım
    heee iyi bari
    düğün ne zaman =/
    bi dur arkadaş adam bi kendine gelsin illa bi yükmü olcak sırtında
  • oyunu henüz bitmemiştir. (bkz: evlilik)*
  • psikolojik sorunları olan insan. bolca sevişmeden evlenmemeli.
  • ailesinin evlendirmek için engel tanımayacağı insandır. öyle bir maksadı yoksa hemen master falan yapmalıdır.
hesabın var mı? giriş yap