• hayak kırıklığına uğratan ilandır.
  • yanılıyor olabilirim ama sitede tanıtımı yapılan "şey" trençkot. yani o giysinin içindeki kadını satmıyorlar anladığım kadarıyla. siz alışveriş yaparken alacağınız ürün yerine, ürünün içindeki mankene mi bakıyorsunuz? eğer öyleyse bence problem sizde. en az ilandaki trençkot kadar çirkin bir ruhunuz var.
  • bazen bakıyorum da burdaki erkek yazarlar sanki bakmışın brad pitt kopyası... kadın yazarların çoğunun yazılarında aşağılama yok, erkek yazarların alayında kendini bi bok sanma var. bu ilandaki insanı böylesine acımasızca eleştiren ya götü göbeği yağ bağlamış yada sıska osbircinin tekidir, he öyle olmasa kaç yazar, yunan heykeli olsa da acımasızlığın lüzumu yok.
  • komik ilandır, olmamıştır. şimdi bu görüşü belirtmek için illa yakışıklılık ya da güzellik ön koşulu aramamak lazım. orada model olarak konulan kişinin standartlara* uygun olması ve vücut proporsiyonu ideale yakın olması gerekmektedir. bu ablamız bu söylediklerime sahip değildir dolayısıyla bu şekilde modellik yapması eleştirilebilir. beni de böyle model olarak seçerseniz olmaz o iş. millet affedersiniz götüyle gülebilir bana ve sonuna kadar haklıdırlar da. yani özetle diyorum ki burak yılmaz'ın futbolunu eleştirmek için illa gol kralı olmak gerekmiyor.

edit: insan vücudunun bu şekilde obje haline getirilmesi konusunda itirazınız varsa başım gözüm üstüne.
  • ekşici don juan'ların ağzına meze olmuş manken.

sağda solda oradaki kadından çok daha çirkinleri azcık sırıttı diye bütün gün keyiften yerden bir karış yukarıda yürüdüğünüzü bilmiyoruz sanki.
  • ikinci entry nin dikkat etmesi gereken baslik, kacar bunu yazan eleman az sonra cunku yaptigi oyle boyle hayvanlik degildir, insanlari dis gorunusu ile elestirmek ne demekmis lan ?

ayrica fantastik manken ne ? yine ayrica sanki o kiyafetleri disarida surekli o bahsettiginiz 90 60 90 mankenler gibi insanlar giyiyor, bu ilan daha gercekci olmus, o trenchcoatu bu ablamiz tadindaki insanlar alip giyecek disarida
  • hayret kimse yazmamış;

(bkz: verse sikmez misin)
  • küçük esnaf rus kadınlara yüzlerce dolar fotomodellik ücreti ödemek zorunda olmadığı için gayet mantıklı ilan. kârı modele yükleyip ağzını havaya açmaktan iyidir.
  • taşağa alınacak bi durum değil ama komik aga.

siz nesiniz de mankene laf atıyosunuz değil olay. bu kadar sığ olmayın. her iki görüş de dile getirilmiş zaten tekrar tekrar yazmayalım. ama bunu normal bir olaymış gibi lanse etmeyelim.

bir şey eleştirmek için illa o şeyin en üst mertebesinde olmak da gerekmiyor. bu mantıkla kimsenin kimseyi eleştirmemesi lazım.

o fotoda cansu dere olmalı da demiyoruz. ama özensizliğin de bokunu çıkarmamak lazım. moda sektöründe madem sadece kıyafet önemli defileler niye var o zaman? bütün kıyafetleri birer askılıkla sunalım alıcılara, en güzeli. mankenler de hosteslik yapsın ne bileyim.
  • adam cimri arkadaşlar.
hesabın var mı? giriş yap