• kafası karışık osmanlı ocakları bilmem nesinin
    sözleridir

bi sen eksiktin amk dedirtmiştir. titrnin yanı sıra osmanlıyı sırtından vuran arapları hunharca savunması başka bir komedi.

evet bu topraklar kanla alındı.

(bkz: mustafa kemal atatürk)

--- spoiler ---

fazlı bal tiktok’ta yayınladığı videoda şunları söyledi: “yıllar önce yüz binlerce ermeniye, yahudiye, yunana, bulgara vatandaşlık verdiniz. kimsenin sesi çıkmıyor. şimdi buradaki muhacirlere zır zır ötüyorsunuz. bunlar bizim kardeşlerimiz. herkes akıllı olsun, herkes aklını başına alsın. burası güçlü türkiye. bu topraklar kanla alındı, kanla verilir. öyle kolay değil.”
    --- spoiler ---
  • madem kanl alındı kanla verilir sen ne sikime 250k dolara vatanını satıyosun lan dümbük diye sorarlar o zaman? sınırların fahişe amına dönmüş hala utanmadan ecdad kanı muhabbeti yapıyor kanını siktiğim.
  • (bkz: osmanlı ocakları kim amk)

osmanlıspor vardı bir ara, onun gibi birşey sanırım. finanse edilmediği zaman bir anda biten
  • kanla aldık evet. gerekirse yine kanımızla bu sefer de arapseverlere karşı savunuruz.

tanım: küfrü bile hak etmeyen türklük düşmanı yobazın tehdidi.
  • tiktoktan tehdit edilince beni gülme tuttu
  • hadi len oradan denilecek zırvadır.
  • cümle kurmaktan aciz.
  • burdaki muhacir dediğinin içinde afganistan ve pakistan var mı? çünkü bu iki ülke şeriatla yönetiliyor da .. hristiyan şeriatı değil islam şeriatı. bilmeyen var diye yazayım dedim
  • osmanlı bir hanedandı. biz türk milletiyiz. osmalının sonunu da çorba olmak getirmişti. ülkesini seven insanlar yabancı istilasını kendi vatanlarına döndürmek için var gücüyle çalışır.

bu konular din ile ilgili değil. sosyolojik gerçeklik. sen gelenleri kardeşin olarak görsen de onlar biz buna engel olamazsak kardeşin olmadığını ilk fırsatta ispatlayacaklar.
  • osmanlı ocakları deyince yemek pişirilen ocak sandım.

tüysüz bir oğlanın içi boş tehditleri çok şey yapmamak lazım.
hesabın var mı? giriş yap