• bazıları bir yaşlıyı gördüğü anda yerinden şimşek gibi fırlayarak "buyur teyze/amca" der, yüzünde zafer kazanmış komutan edası yok değildir. etrafa kaçamak bakışlar atar, diğer yaşlıların takdirini toplayıp adeta "aferin çocuğa" der gibi kafa salladıklarını düşünür, yer vermeyen gençlerse yaptıkları yanlışı anlayıp kafalarını önüne çoktan eğmiştir bile. bugün de çok süper bi insan oldum der içinden.
    bazılarının içindense "ulan uyuyo numarasına devam mı etseydik daha 5 durak vardı amk" diye geçer.
  • yapıyorum ben bunu. mesela bi bunu yaparım bi de metrobüslerde boş yer kapmak için o teyzelerle kapışırım. kaç teyzeyi yuvarladım, kaç teyze üstüme oturdu, ne kadar dayak yedim bilinmez.

bi gün böyle yer vereyim dedim amcaya, amca teşekkür etti, bi şey değil dedim, etrafıma baktım, şoför ani fren yaptı, herkes toplu halde salındı, bi ben salındıktan sonra yere düştüm. yere düştükten sonra insan kalkar ya, ben kalkamadım. otobüs gaza bastıkça yuvarlandım durdum. bu olaydan sonra bir sürü teklif aldım. ''yavrum istersen gel sen otur, ayakta duramıyon sen..''
  • hey fıstık gördün mü bir yaşlıya yer verdim hadi sen de bana ver diye bakınmak.
  • kimse kusura bakmasın birader otobüste sadece hamile kadınlara ve emekci lere yer veririm çogu yaşlı işsizliğini otobüs gezisiyle kapatıyor .
    (not +60 yaş üstüydü galiba insanlara otobüsün ücretsi olması )
  • acıyıp yer veren benden genç birileri çıkar diye bakıyorum bazen sonra da yer verene kıyamayıp kabul etmiyorum herkes çok yorgun olduğu için
    tabi ben kibarlık yaparken atmaca gibi boşalan yere geçip oturan başka bir genç olduğunda da kaş yapayım derken göz çıkarıp yok yere küfür yiyorum
  • bakın ben yaşlılara saygılıyım deme yolu. ayy ne kadar da kibar ve yardımsever erkek bakışı atacak kız aranır bu harekette.
hesabın var mı? giriş yap