• 25 sene sonra hala beni zehirleyen gruptur. 80'lerin panzehiri de yoktur.
  • aklıma hemen "every rose has its thorn" şarkısı geliveren, o zamanlar permalı saçlı, makyajlı elemanların oluşturduğu müzik grubu. makyaj olayını o kadar abarttılar ki bir ara erkek olduklarını anlamak imkansız hale geliyordur.

ama iyi duygulu, iyi müzik yapıyorlardı keratalar.
  • guns n roses'la aralarındaki husumetleriyle bilinen glam-rock grubu.iki grubun üne kavuşmadan önceki günlerinde aynı kulüplerde çalmışlıkları varmış.slash'ın bir roportajında dediğine göre*bu şerefsiz adamlar guns sahne almadan önce milleti partiye davet edip grubun boş salona çalmasına neden oluyormuş.bir de slash'ın poison'a katılma durumu olmuş ama herifler sahneye çıkarken makyaj yapmasını ve saçını boyamasını istemişler.o da bi güzel siktiri çekmiş.
  • 2004 yazinda kiss'le beraber turlayacak pek siktiriboktan diye tabir edebilecegimiz glam rock grubu.

ayrintili bilgi icin: http://www.poisonweb.com/

(bkz: rock the nation)
  • guns'n roses gorunumlu aerosmith formatinda (nasil tiksiniyorum su kelimeden) bir gruptu(r) (su anda nedir ne degildir bilmiyorum, merak da etmiyorum). vakt-i zamaninda sahneye maymun gibi bir kafayla çikan pek bir yetenekli gitaristleri (-ki simdi adini dahi hatirlamamam ilginctir, zira bu olayi ortaokul yillarinda saatlerce tartismistik. bak hic bir onemi yokmus) gruptan atilmisti. velhasili kelam fason bir gruptur. kiss ile çikilan bir turnede en fazla i was made for lovin you'ya vokal yapabilirler nacizane kanaatimce. bir de insan uzerinde ilk denemede degilse de uzun vadade etkisi tartisilmaz bir alice cooper sarkisi vardi ki ayni isimle, iste o bambaska birseydir.
  • tüm zamanların en kötü ve en rezil imaja sahip glam metal grubu.
  • hastası olduğum efsane rock grubu. glam olayını yarım yarım yardıran top 1'ım. ah ulan 1965'te falan oralarda doğacaktım ki sikertecektim gitarı cayır cayır oralarda.
  • super gitarist ritchie kotzen'in bir albumunde çaldığı grup.
  • 80' lerin geyik hardrock gruplarindan olup, kayda deger olabilecek bir tek eser vermislerdir o da every rose has its thorn' dur, bu sarkiyla birkac odul almislardi.
  • nerden kafamda yer ettiyse görünce hep "poason" şeklinde (hatta abartarak böle "poğasson" şeklinde) telaffuz etme isteği doğuran kelime, ki aslında doğru telaffuzu "puazon" gibi kibar birşey olmalı sanıyorum, ki fransızca bilmem, ki evet bu konuda eziğim...

ayrıca pamela anderson'u sıradan geçirmiş mal bir glam grubu..

ayrıca fanatik gs'li, katılımcı, pazar ligi* skor tutucusu, eğlenceli bir suser.
hesabın var mı? giriş yap