• bütün kadınların belli başlı zamanlarda başına gelip stres olmuşlardır eminim özellikle karın şişliği çok kötü oluyor.
    böyle zamanlarda kendi kullandığım ve işe yarayan iki şey var;
    1.çörek otu çiğnemek (1 tatlı kaşığı hergün sökülene kadar)
    2.melisa çayı içmek

bu iki yöntemde bende çok iyi çalışıyor bir zamanlar kendim de bir sürü araştırma yaptığım için böyle zor zamanlarda siz sevgili kadınlara destek olmak için bu bilgiyi paylaşmak istedim.

kronik hastalığı olanlar mutlaka doktoruna danışsın.
    endometriyozis gibi.
  • deliriyorum, çok öfkeliyim. eski şeyler aklıma geliyor ve ağlamaktan uyuyamıyorum. tüm gün bir iç sıkıntısı… regl çok yaklaştı ama regl olamıyorum. herkese bağırabilirim, her şey gözüme batıyor. regl olmak dert, olamamak ayrı dert. bıktım yemin ederim.
  • pms döneminin uzaması sebebiyle,
    berbat bir şeydir.
  • sinir yapici bi durum ve kroniklestigi takdirde kadin doğum uzmanina gidiniz
  • 14 saati aşan ıntermittent fasting uygulamayın. yağ alımını ölümüne kısıtlamayın.
    not: iş bu entry herhangi bir teşhis konulamamış durumlar için girilmiştir. ilk müracat değerli doktorlarımızdır.
  • sadece kadınlara değil, erkeklere de kanlı rüyalar gördürur.
  • ne güzel ne iyi diyen hemcinslerim,, gerçek misiniz?

vücudun devinimi, sağlığı, bununla beraber ruh sağlığı bozuluyor. günü gününe, saat gibi işlemesi gibisi var mı?
  • (bkz: duphaston)
  • bir erkek olarak benim de yaşadığım durumdur
  • manita olamamışsa bunun yaşattığı endişe ımdb 9.9 korku filmiyle bile yarışır. allah düşmanımın başına vermesin
hesabın var mı? giriş yap