• var böyle garip yaratıklar.

akşam yatıyorum tavanda, sabah kalkıyorum gene tavanda. milimetre kıpırdamamış hem de.

lan arkadaş, gezip dolaşsana, bak ben uyumuşum, sağı solu karıştırsana, şu 3 günlük dünyada bir tavanda saatlerce durulur mu lan?

mal.
  • tembel böcektir. üşengeçtir.

böceğin iç sesi: kim gidip şimdi bu adamı sokacak. boş ver yarına kadar takılayım şu tavanda yarın gece sokarım.

tıpkı benim gibi amk. hayvan kadar ödevim var, salı da vize (midterm). e oturup çalışsana oğlum. kendime cevap yarın çalışırım moruk.

bu arada çok sinirliyim. türkiyede sevgilimin okulu açılmadı, benim burda vize haftam başlıyo amk.

böcekten konuyu kendime bağlama kapasitemi seveyim.
  • gece pis işler çevirip sabah sinsice aynı yerine geçip geçmediğini asla bilemeyeceğimiz böcek.
  • her an biber gazına maruz kalabilir uyarın böceği.malum bizde yürüyenede durana da gaz mübah.
  • çok iyi anlaştığım bir böcektir.
    odamda börtü böcek görür görmez öldürmem. önce bakarım bu ufaklık ne yapıyor, bana zarar verir mi, ummadığım bir anda üzerime atlayıp beni deli eder mi diye.
    saatlerce kıpırdamadan olduğu yerde mi kalıyor, kal kardeş, birlikte yaşarız sorun değil, hayat kısa.
  • doğaananın bug'ıdır.
  • gregor samsa'yla az önce muhabbet etmiştir. kafası karışıktır. varoluş sancılarını sabit yaşamaktadır.
  • düzenek falan kurup evin sırlarını cia, mosad gibi gizli servislerle paylaşacağını düşündürten böcek.

lan yatın uyuyun. pazar pazar adamın canını sıkmayın.
  • makbul olandır.

öldürmesi kolay olur.
  • evet aga, mal değil maloğlumaldır.

sabaha kalktım, maalesef işe geldim, eve geldim, temizlik bitmiş ama o mal hala orada duruyor.

dingil, pazar gününü tavanda geçirdi. hadi düz dursa neyse, başaşağı bir de.
hesabın var mı? giriş yap