• arda'ya yapılanı kendisine yapmamalıyız üstelik türk olmamasına rağmen. performansıyla oraya gitmeyi haketti, orada kalmayı hakedecek mi yine performansı belirler.
  • bayernde sadece 2 maça çıkabildi ve sakatlandı. kendisini gösteremeden oradan giderse yazık olur ya. gerçek performansını göstersin de çocuğu öyle gönderin bari.
  • olm madem oynatmayacaktınız niye kopardınız bizim çiçeğimizi.
  • bild'in haberine göre bayern münih yarı finale çıktığı icin galatasaray'a toplam 3.6m euro bonus kazandıran sağ bek. finale cikarlarsa 3m euro daha gelecekmiş. fenerbahce konferansta kupayı kazansa ne kadar odul kazanıyor acaba?
  • 1 aydır sakat. "oynatmayacaktınız niye aldınız" yazmamak lazım.
  • bayern münih şampiyonlar liginde yarı finale çıktığı icin galatasaray'a toplam 3.6m euro bonus kazandıran aslan parçası
  • bayern'e transfer oldu ama bir kere bile sağ bek oynamadı. neden transfer listesine kondu anlamadım. seneye büyük ihtimal oynayacaktır veya en kötü kimmich'in yedeği olur.
  • bugün galatasaray resmi hesabının instagram gönderisini beğenmiş. ah be çocuk kısa zamanda çok sevdirmiştin kendini. yine değişik duygulara hapsoldum.
  • sabırsızlıkla önümüzde yılı senin için bekliyorum umarım herşey gönlünce olur
  • real maçında ortalıkta gözükmeyen geseli şişirmesi çöp.
hesabın var mı? giriş yap