• 1 dakikadan fazla konuşan herkese katılıyor. en sevdiği şey fikir onaylamak.

- artık beşiktaş'ın bu takım olma sorununu aşması lazım şansal.

- % 100.

- sorun sadece guti değil.

- kesin.

- benzer sorunlar gassarayda da var.

- sana % 1500 katılıyorum hocam.

şansal abi, bari katılırken verdiğin oranlara dikkat et, gözünü seveyim. bir de sürekli "hanki" diyorsun abi "hangi" olacak o. bir de yaptığın her yorumdan sonra soru soracakken "bilmem katılır mısın" diye başlıyorsun, gerek yok. bir de markus'a çok takılıyorsun abi, adam alman adam sağı solu belli olmaz, her yorumuna, her soruna "ya natürlih" diye cevap vere vere dağ gibi adam eridi gitti.
  • kendisi yayinda 7 yle de 4 u toplayip 21 bulmustur. bu aksamki asil bombasi bir ama cektikten sonra "hocam ben bir ama koymak istiyorum" olmustur.
  • ''bırakın biraz da biz boşalalım'' dedi az önce. ah be bilic !
  • bu adamin mail adresi verirken yasayacagi sikintiyi dusunmek bile istemezdim adim sansal buyuka olsaydi:

-mail neydi sende abi?
    -sansal alttan tire buyuka?
    -abi kucuk a olmasin o?
    -olum buyuka buyuka!
    -abi, bi yanlislik olmasin?
    -hay sikeceem ya!
  • ligtv'de an itibariyle adalet adalet diye inleyen kendi adalet anlayisi dolar olan dede. trabzon-fener macinda olay cikar adam hala bilic'ten yedigi ayarin acisini cikarmaya calisiyor. emekmis. sen ne anlarsin emekten sansar?!?!?
  • şu an canlı yayında , trabzonspor - fenerbahçe maçının yarıda kalmasıyla ilgili konuşurken hafiften hafiften slaven biliç ' e çakmaya çalışıyor. ''böyle yöneticilerle , böyle teknik adamlarla'' diye başlıyor , iki dakika sonra yine ''bazı teknik adamlarla ! '' yine devam ediyor. ''burada da markus merk oturuyor bu arada , dünyanın en kariyerli hakemi'' goygoyu yapıyor bol bol.

yazık , kendisinin ve yanındakilerin sayesinde her ay digitürk'e verdiğim paraya bin lanet okuyorum.
  • 15 ocak 2010 tarihli habertürk gazetesinde vermiş olduğu beyanatında "gönül isterdi ki türk telekom ile digiturk yayın ihalesinden bir gün önce telekom tarafından bozulan anlaşmaya keşke uyabilselerdi. kulüpler zaten uzlaşılan 300 milyon dolar rakamına razıydı. ancak yayına 24 saat kala telekom'un karar değiştirip yayına tek başına girmesi ihale rakamını buraya getirdi." diyen ve ihaleye fesat karıştırmak suçunu işlediklerini açıkça itiraf etmiş olan kişi.

bir dakika bile yerinde durmaması, cumhuriyet savcılarının hakkında derhal soruşturma başlatması gereken kişi.

yazıklar olsun. para insana neler yaptırıyor.

edit: (bkz: #17835025)
  • tüm geceyi slaven biliç'in attığı gol ile dün sona ermiş maçın santrasını yapmaya çalışmakla geçirdi. golü yemişsin, stadın ışıkları çoktan kapanmış bu dakikadan sonra istediğin kadar merk'e düdük çaldır, o santrayı yapamazsın.

(bkz: c'mon give me a break)
  • dün bilic reyizin çıkışına içerlenmiş futbol yorumcusu.
  • slaven bilic nasıl koyduysa zırıl zırıl ağlıyor. yandaşına sahip çıkan mahalle abisi hesabı gider yapmaya kalkıyor söz hakkı olmayan adamın gıyabında. delikanlıysa programda çıkıp söyleyecek onları.

not: galatasaray'lıyım.
hesabın var mı? giriş yap