• ahs’deki ilk rolünü şöyle almış. daha meşhur değil, bir şey değil, ama jessica lange ile çok samimiler çünkü jessica’nın los angeles’taki tek sevdiği şey sarah imiş. o yüzden gittiği yerlere hep çağırırmış.

gene böyle bir akşam, ryan murphy ile yemeğe gidiyorlar ve masada jessica ryan’a demiş “can’t you just put her on the show, give her something?” ahs 1’den bahsediyor. işte bu noktadan sonra ryan sarah ile çalışmaya başlıyor, allah jessica’dan razı olsun yani.

diyor ki, “çok sordum ryan’a neden beni seçtin, hani anladım, ilkinde jessica söyledi, sonrasında nasıl oldu da beni başrole koydun bazı sezonlarda, nasıl oldu da beni bu kadar önemli rollere soktun?” ryan hep bilmiyorum diye cevap vermiş. oldu işte…

ve ekliyor.. “ben de hala bilmiyorum. ama bence o zamanlarda çok fazla sosyalleşiyorduk, dışarı çıkıyorduk yemeklere gidiliyordu, bence o yüzden oldu her şey…”

çok ilginç ya.
  • (bkz: lana del rey)
  • guzel mi cirkin mi olduguna karar vermenin guc oldugu yavru kus. bir bakiyorsun can yakiyor, o gozler zeytin gibi, bir bakiyorsun aman yarabbim kacmaya yer ariyorsun.
  • matematik hocama benzeyen, bagirmasini bilmeyen, aman aglama dedirten hatun kisilik. lezbiyen olmasi sasirtmis arkasindan cikan jessica lange'le birlikte oldularina dair dedikodular ortaligi germistir. bu olaylar disinda cok geyik ve tatli bir insan, twitterda da herkese cevap veriyor benden soylemesi. yan komsum da ordan biliyorum. bu nasil bir konusma tarziydi lan
  • ocean's 8 promolarında bambaşka parlayan doğal komik ve süper sempatik kadın. graham norton show'da taklitleri olsun madonna ve cher'le ilgili anıları olsun, âdeta yarım yarım yarmıştır.
  • studio 60 on the sunset strip'in harriet hayes'i olsa gerek. hastasiyiz ama bize varmaz.
  • two and a half mende charlie'nin annesini oynayan holland taylor ile beraberliğini ilan eden, oyunculuğuna ve peltek konuşmasına bayıldığım kadın. lezbiyen olsam 70 yaşında bir kadınla beraber olmayı düşünmezdim gerçi, mutluluklar yine de. (kıskanmış)
  • çok yetenekli olan ancak sürekli olarak güzel mi değil mi diye düşündüren kişi. ancak kesin olan tek bir şey var o da american horror story hotel' deki hypodermic sally karakteri aşırı güzel ve kendisine en çok yakışan ahs karakteri de o oldu. şimdiden ikonik.
  • tatlılıktan ölecekler listemin bir numarası. uçak, arı, palyaço gibi çeşitli fobilere sahip olmakla beraber arı peteği, mercan kayalıkları gibi yan yana hücre görüntülü yapılardan da tiksinen bir değişiktir. nevrotik ve anksiyete sahibi olduğunu da ifade etmiştir. sarılayım da sakinleş hissi uyandıran masumiyeti vardır. amanda peetile yakın arkadaştır. ekşi sözlük magazin servisi bildirdi.
  • girin wikipedia'ya bu kadının filmografisine bakın; yüzde doksan dönem dizileri ve dönem filmleri. çünkü bu kadında öyle bir yüz varki 21.yy insanı olduğuna inanamıyorsunuz. sanki nostaljik fotoğraflardan fırlamış.
hesabın var mı? giriş yap