• valla bir sürü arkadaşımı sildim. barışmaya niyetim yok, tşkler.
  • o tren kalkali cok oldu. yemezler canim kardesim, biliyoruz ekonomiyi ayaga kaldiramayacaksin bizsiz. bir ulkeyi orta sinifi tasir ve sen orta sinifin canina okudun. kendine oy veren vasifsizleri beslemek icin orta sinifia yuklendikce yuklendin. ben kendi adima yokum. kullanisli aptal olmaya gerek yok.
  • terörist dedin, sürtük dedin, namussuz adi dedin, her şeyi unutalım mı şimdi?

unutamam amk. boş yapma erdo, asla ama asla benim cumhurbaşkanım değilsin…

ülkenin bir 5 yıl daha damına koyup milyar dolarları indireceksin. vallahi şunu düşününce bile insanın midesi bulanıyor, geçtin barışmayı falan… ki kendini bilen muhalif de senin şu sözlerine asla inanmaz.
  • seçim dönemi kırgınlığı ney lan?
    bahar yorgunluğu gibi bir şey mi?
    ben seni seçim dönemi dışında da sevmiyorum tşk!
  • reyizim, tam barışacak gibi oluyorum, ana avrat düz gidiyorsun. ya sürtük oluyoruz, ya şerefsiz, ya alçak, ya afedersin ermeni, alevi vırt zırt. bazen anamızı alıp gitmemizi söylüyorsun falan. yok yani senin ağzının bir ayarı yok ki! sanırsın senin partriye oy atmıyoruz diye orospu çocuğuyuz?
    biz sana bir şey de diyemiyoruz. kanun kitap hakim filan hep senin cebinde.
    e haliyle biraz sinir stres yapıyor senin bu haller bünyede.
    bi de biz senin yalakalar gibi değiliz biraz. hep senin hoşuna gidecek şekilde eğip bükemiyoruz olan biteni. beceremiyosun bu işi işte. her alanda feci başarısızsın. bir tek oy alma konusunda iyisin işte, başka numaran yok. bunları sana söyleyince de hemen kızıyorsun yani.
    o yüzden bırak reyiz, herkes kendi yolundan gitsin.
    senle barışmam için çok özürler dilemen gerek, çok yanlışlarını itiraf edip düzeltmen gerek.
    ikimiz de biliyoruz ki ne böyle bir niyetin var, ne yapmaya kalksan ömrün yeter!
    bırak uğraşma en iyisi. yarın gene bize ana avrat düz gidersin zaten.
  • "ben almayayım, az ötede barış" dedirten beyan.

rakibini karalamak için meydanlarda montaj video izlettiren biri, size her şeyi yapma potansiyeline sahiptir.

hayatımın sonuna kadar unutmayacağım. siz de unutmayın.
  • barışanı da silerim, o derece.
  • bu kadar da yüzsüzüm. hatta barıştıktan sonra barışmayanlara küfrederim. siz barıştınız diye size de küfrederim. aslında baya bi yüzsüzüm.
hesabın var mı? giriş yap