• idolüm olan insandır. var böyle bir arkadaşım. adam üç beş ay bir tane bile sigara içmiyor yanımıza geldiğinde bazen günde neredeyse iki paket içiyor hayvan bazen de iki tane. ben anlamadım bu işi. sigaranın kölesi olmamış sigara onun kölesi olmuş resmen. helal olsun.
  • 20 yıldır sigara içiyorum bir bağımlılığını görmedim diyor adam aq.
  • "yılda bir tane bile içiyorsan bağımlısın" insanının hiç çekemediği insandır. hadi oradan, sigaran yok diye sabah ilk iş bakkala koşmuyorsan bağımlı falan değilsin güzel kardeşim. müsterih ol.
  • bir seferinde "30 senedir içiyorum bağımlılık yapsaydı şimdiye kadar bağımlı olurdum" diyen bir amcaya denk geldiğimi hatırlatan başlık.
  • bu tam olarak benim. 6 yıldır sigara içiyorum. dışarıdaysam yarım paket sigara içerim. evdeysem günde 1-2 adet. 1 hafta hiç içmediğim de oluyor. aklıma gelmiyor çünkü. kokusundan da tiksiniyorum ayrıca. yemekten sonra çoğu zaman 1 tane yakarım. kahve yaparsam 1 tane yakarım. asla odada içmem. 6 yıl boyunca asla günde 1 paket sigara içmedim. bu arada içtiklerimin de %20'sini yarısına gelmeden söndürmüşümdür. benimkisi tamamen keyif pezevenkliği. bırakmayı da düşünmüyorum.
  • cigarayı başını döndürsün diye içen insandır.
  • 9 senedir düzenli olarak ortalama bir paket tüketiyorum.
    düzenli bir insanım. bağımlı değil.
  • en sevdiğim insan tipolojisidir. günde bir kaç tane içer bokunu çıkarmaz.
    tanım: zevklerine karşı bağımsızlık mesafesini koruyan insandır
  • günde 3 paket içiyorum henüz bir bağımlılığını görmedim :) *
  • varsa böyle bir insan benim kafamı ona nakletsinler. hayatımın aşkını unuttum gitti ama sigarayı bırakalı iki sene oldu dün gibi aklımda meret.
hesabın var mı? giriş yap