• an itibariyle erkek çocuk babası.
    bebeğinin doğumu kutlu mutlu
    ve de hayırlı uğurlu olsun.
  • o biiiir bursasporlu, o biiiir süper baba, o biiiiiir düz adam. *
    bugüne kadar ona danıştığım tüm konularda basit ve işe yarar yöntemlerle bana yol gösteren ve şahane tespitleri ile günümü şenlendiren, umut veren bir superman o.
    ve bütün superman'lar gibi, kendi supergirlünü bulmuş, superhero familyisini kurmuş çoktan.*

onun gibi superman olanına kader beni denk getirir mi bilemem amma pelerininin rüzgarına takılmış bir minik kuş olarak, alp dağlarının en yüksek noktasına giden yol gibi uzun, gökyüzü gibi rengerank, canlı, neşeli bir superlife yaşasın isterim; sağlıkla ve tüm sevdikleriyle beraber.
  • ulan diyordum kendi kendime bendeki kronik arıza nerde diyordum ?
    temassızlık mı var ne ? cıvatalar mı sıyrık acaba ?
    seneler sonra çıktı meydana ya bu iş , çin min, öküz burcu imişim ya ben, öküz burcu erkegi imişim,
    tamam ya hocam tamam, herşey anlaşıldı,
    tamam houston yok bişey, yok problemimiz filan.
  • salaktır.
    iq'su 34'ten yukarı değildir.

tanıyorum kendisini.
  • kafein koması yakın kişidir, kişiyimdir,
    sabah 06.30 dan itibaren vücuduna soktuğu kafein miktarı bir fili ayık tutacak miktardadır,
    niceliği bir yana nitelik olarak, içtiği kahvenin kıvamı, otobana dökülen asfaltlarla yarışacak seviyelerdedir.
    müstehaktır kendisine, kendime.
  • ne üzerine konuştuğumuzu karşılıklı olarak unutmamız neticesinde yaşlılık ve bunama belirtileri taşıdığımız ortaya çıktığından, tez zamanda sudoku, kare karalamac gibi zihni güçlendirici aktivitelere başlama kararı aldığım(ız) 1948 londra olimpiyatları 4x100 karışık bayrak takımdaşım.
  • çok sevdim kendisini, o kadar sevdim ki, şu anda printerını tamir ediyorum. cidden.
  • bir şeyi kırk kere söyleyince olurmuş derler o yüzden; güzel ailesiyle her daim mutlu ve güzel bir yaşam sürsün ve iphone 40'ları da göreceği nice yılları olsun!
  • bir bar taburesinde 41 kere masallah demeden onceki son viraja giren.
    kili 40 yaran.
    40'indan sonra azani tenesir paklayan.
    40 kere soylersen olacak olan.
    40 yatir mir 40 satir mi karar verecek olan.
  • solu sagina, eli ayagina karismismis bu gece. iki ayagina farkli coraplar giydigine de adim gibi eminim.

minicik ogulcuguna da tulum goturuyormus, donunce ugrayacakmis. cocuum, sozlukle sozluk olma, git oglunu sev. deli misin nesin. heyallaam.
hesabın var mı? giriş yap