• tanıdığım en ilginç insan benim.
  • bir entryme “düşünceleriniz orijinal gerçekten” deyip, ben teşekkür ettikten sonra “beni boşaltır mısın?” yazan bir çaylak vardı.

daha ilginciyle karşılaşmadım.
  • (bkz: aramızda ünlülerin olduğu gerçeği).. aramızdalar evet; hatta adlarına başlıklar açılmış.. ve bir tanesiyle tanıştım.. yani niki nikine tanıştık:) o kadar mütevazı ki.. kominnkk de.. bi başladı mı sitendapına..

sinsinatilik belki ama; kimliğini fark ettiğimi de söylemedim ona..

edit: tırollenmedim; tırollemiyorum..
  • libidal olarak:

kutsal bakireler: 30+ olup hiç seks yapmamış olanlar.

ateşlenen akademisyenler: doktoranın yarattığı stresi ovalayarak geçirmek isteyenler

gay/bisex yazarlar: kadın gibi yaklaşıp bir anda sakallarımda sıvılarının... euzu mineşşeytanir...

cuckoldlar: karımı nasıl ikna ederim? nişanlım/sevgilim var ama tatmin edemiyorum bu işin sonu nolucakçılık

şark görevi/tayin yiyen kamu personeli:
    hele hele nöbetli de bir meslekse gece yarıları vs yanıyoruz söndürelim mi?

yurtta kalan kız tayfası: pratikten önce teori öğrenmek isterler

"link yok mu"cular: mağara duvarına baksa gölgeyi am sanacak kesim

fetiş kardeşliği: fetişi olup bu konuda dayanışma göstermeye çalışanlar

taze boşanmış/boşanma arefesindeki kadınlar: boşanıcam/dım ama hala giderim var mı zaten aylardır yapmadım

gibi gibi gibi...
  • ilginç değil de ilginç olduğunu, herkesten farklı olduğunu iddia eden profiller dolu .
  • detay vermeyeyim ama her turlu sapik var aramizda.
    swinger isteyenden, kendi vermek isteyen erkeklere kadar
    bende bir gariplik var belkide. ne hikmet se bayan yazmadi hic
  • sözlükte fazlaca vakit geçirdiğim zamanlarda sık sık mesaj alırdım, ama benden fotoğraf, instagram istemeyen; fiziğim, yaşımla ilgili hiçbir şey sormayan tek bir kişi oldu koca sözlükte. “o kadar vakit konuşuyoruz, neden beni merak etmiyor ki bu?” diye acayip sinir olmuştum, sonra ne oldu? sevgili yaptım onu kendime.*
  • bir siyasetçi ile önce tartışma sonra görüntülü konuşma ve sonrasında gayet hoş birisin bu düşüncelere sahip olman gerçekten yazık minvalinde bir hayıflanma sonra ayrılık.

edit; hdpli mavi tık sahibi ve burada yazar.
  • biri dayima kufretmisti (fetocudur, hibinedir gibi bir seyler), ben de ona kufrettim. cuneyt ozdemir fanciklari bir yil once kalayi bastim diye bana kufrettiler, ben de onlara kufrettim, bizans takimi tutan laleler bana kufretti, eksik kalmasinlar diye ben de onlara kufrettim. eee, nereye kadar kufur, zaten ingiltere'nin bir koyunde yasiyorum, kimle tanisacagim, kapattim mesajlari, kimseyle tanisma ihtimali olmadan.

bir kedi edindim, pek konuskan degil ama bir gun kufrettigini hissedersem ona da kufreder miyim, bilmiyorum. kibar bir canli, sanirim etmem.
  • nasıl bir profil çizdiysem artık paso para yardımı isteyen mesajlar atanlar oluyor.bir iki dondum sonra yemin ettim yardım falan yok.

benim mesaj kutumu baz alırsak sözlük aç aççç...
hesabın var mı? giriş yap