• bunun bi de başkasının telefonunda yapmak var ki evlerden ırak...
  • iğrenç bir durum ve malesef az önce başıma geldi. neyse ki tarihin tozlu raflarından bir foto değildi. teselliye bak:(
  • maç izlerken stalk yapmayın, başınıza bu geliyor ve soğuk soğuk terliyorsunuz
  • ben genelde bilerek ve isteyerek beğeniyorum. who gives a fuck
  • yorgunken yapınca olması muhtemel ve sizi çöküşe sürükleyecek durum.
  • ölüm gibi birşey oldu ama kimse ölmedi
  • en fazla engellenirsiniz, nolcak sanki. dünyanın sonu değil ya.
  • yıllarca acı, gözyaşı, korku, gerilim dolu tecrübeler yaşadıktan sonra harika bir yöntem ögrendim, bunu tüm dertlilerle paylaşmak isterim;
    stalk yapıyorsunuz ve belki fat finger sebebiyle belki de o anın heyecanıyla yanlıslıkla bir fotoğrafı beğendiniz ki bu genelde geçmis fotoğraflardan olur -aslında iyi bir stalker bunu yapmaz ama hadi oldu diyelim-
    panik yapmayın artık olan oldu karsı tarafa bildirim gitti, bunu geri alamazsınız. sakince beğeniyi kaldırıyorsunuz ve en son koyduğu fotoğrafı beğeniyorsunuz -zaten stalkladıgınız biri olduğu için gönderilerini beğenmiyorsunuz ve gizlice bakıyorsunuzdur diye varsayıyorum-
    böylece en son koyduğu fotoğraf, akışınızda ya da kesfette karşınıza cıkmış da görüp beğenmişsiniz gibi numara yapabilirsiniz. sonuçta instagramın bizim bilmedigimiz bir sürü algoritması var bu da onlardan biri dersiniz kim araştırcak ya da kim bilecek?
    bu yöntemi denedim ve arkadaşlarıma da denettirdim sorunsuz çalıştı *

bir yöntem daha var; hoşlandıgınız icin stalk yaptığınız kisi ise hic bu taktiklere gerek kalmadan "evet seni beğeniyorum, nolmus" diyip umarsızca açılmanız. ölümlü dünya, niye duygularımızı saklayalım ki - bu yöntemi hiç denemedim* -
  • bunu en son yaptığımda beğeniyi geri almış, yine de bildirim almasın diye engellemiştim. üstüne hesabımı dondurdum. sonra nasılsa hesabı dondurdum diye uygulamayı sildim. server'lara el bombası da atacaktım ama bulamadım.
  • kendini bir saniye içinde ateşlere atılmış gibi hissettiğin andır. stalk yaparken müze soymaya giden hırsız hassasiyetinde davranılmalı ve parmak ucunda yürünmelidir.
hesabın var mı? giriş yap