• şuradaki videodan görebileceğiniz yürüyen kondom virali gibi bir çocuk.günlük hiç dövmese 2-3 tane çocuk döver,dosta da düşmana da korku salar.özellikle 16. saniyedeki kullandığı teknikle bruce lee üstada saygısını belirtmiştir
  • sağlam bi sopayla bütün psikolojik problemlerinden kurtulabilecek kardeşimizdir. iki dakika seyrettim hayattan soğudum resmen. allah ana babasına sabır versin.
  • "süper dadı"dan ziyade şunun
    ilgilenmesi gereken çocuktur.

allah düşmanıma vermesin, başka bir şey diyemeyeceğim.
  • south park izleyenler bilir. dog whisperer çocuklar üzerinde çok iyi bir etki bırakır.

http://4.images.southparkstudios.com/…g?quality=0.8
  • lan bu dovulur ki. lililili
  • yaptığı hareketlerden çok çıkardığı sesler garip geldi bana. kendisini hırlayarak ya da bağırarak üste çıkarmaya ya da korumaya çalışıyor sanırım. allah anasına babasına sabır versin diyelim.
  • bence çocuk aman oğluşum diye bu hale gelmemiş. önce şiddet görüp sonra pişmanlıktan şımartılmış sonra yine şiddet görmüş bir daha şımartılmış o yüzden pek bir şeyden korkmuyor çünkü annesinden veya babasından gelebilecek en üst düzey tepkiyi biliyor yüzlerce kere görmüş çünkü.

not: annesinin 6 aylık ömrü kalmış büyük ihtimalle bu sorunu psikolojisi kaldırmıyor olabilir. bu çocuğa bu şekilde öz annesi dışında kimse tahammül göstermez yazık garibim.
  • ne kondom reklamı ne de terminatör. günümüz sınıflarında -en az- bir tane buğra gibi öfke kontrolü olmayan çocuk var. oradaki eğitim atmosferini siz düşünün, ben de öğretmenlerin geçmiş öğretmenler gününü kutlayayım.
  • yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kurgu olma ihtimali yüksek.

ha gerçekse eğer yapılacak olan belli.

"bir sabır, iki sabır, üçüncüye vur yatır."
  • sadist ve mazoşist çocuklar eğleniyor
hesabın var mı? giriş yap