• ekşi sözlük beta ile birlikte gelen şimdiye kadarki en kullanışlı özellik..

ne işe mi yarıyor? tabii ki başlık takip etmeye..
  • super olay. berkin elvan basligini takip et demistim, olay butonu yandi, hem iyi haber de verdi. artik bir bu, bir badi butonu, bir gundem, bir de en begenilenler listesi yeter bana. trolleri de isaretledi miydim fistikli lokum gibi olacak sozlugum. sen de yap badi, huzur bulalim iki dakika.
  • bu işte, yıllardır beklediğim şeydi benim. yani 2 yıldır işte. başka sözlük ortamlarında vardı bu özellik ve çok kullanışlıydı, imrendiydim. burda da olması iyi. hayırlısı olsun artık.
  • nasıl çalıştığını anlayamadığım sözlük aracı. tamam takip et tuşuna bastım da bu takip ettiğim başlıkları nereden takip edeceğim nereden göreceğim onu anlamadım. eğer ek$igator'da göreceksem bence bu pek kullanışlı olmaz. bence badi'lerin yazdıklarının listelenmesi gibi listelenmeli.

edit: olay butonuyla görebiliyormuşuz takip ettiğimiz başlıkları. hatta "olan biten" de zorunlu takip ettiğimiz bir başlık mahiyetinde şuanda.
  • biri de çıkıp bir tool yazmamış ki kolayca ilgili olduğumuz başlıkları takip et'e alabilelim. ama sorsan herkes developer herkes coder.
  • sayfa değiştirmek istediğimde reklamlar yüzünden ara sıra yanlışlıkla tıkladığım buton. amk sözlüğe girdiğimde sürekli yeşil yanıyor.

sikeyim nissan qashqai fırsatını.
  • yeri değişti ya artık sözlük kalitesi 10 bin kat daha artacak amnskiyim. düşünsene lan, zavallı başlıkta ara sekmesinin sağına alındı! ben hayatımda böyle radikal bir karar görmedim. helal olsun, müthiş cesaret. artık sözlüğe bambaşka bir gözle bakıyorum, çünkü takip et en sağda! *
  • her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bu fasiliteyle takip edilebilen başlıklarda bir sınırlama vardır eminim. daha limite erişemedim. hedefim 1 milyon.
  • yeterli değildir.

misal, casio markası hakkındaki gelişmeleri bilmek için "casio" başlığını takip ettiğinizi varsayalım. ama casio hakkında sözlükteki tek başlık bu değil ve hemen her an bir yenisi açılabilir. buna yetişmeniz mümkün değil.

istediğim ise şu: anahtar bir kelime girerek o kelimenin geçtiği bütün başlıkları otomatik olarak takip edebilmek, mevcut özelliğe artı olarak. çok zor olmasa gerek..
  • yerinin neden değiştiğini anlayamadığım özellik. çok sık kullandığım başlıkta ara'nın yerine geçmiş, yanlışlıkla sürekli "takip et"e basıyorum.
hesabın var mı? giriş yap