• "tanrı adına işlenen cinayetlerin sayısı, şeytan adına işlenenlerden çok daha fazladır"

erica jong
  • bakın bu iş alıştıra alıştıra…önce türbana saygı, içki kısıtlaması vs diye diye bizi ılımlı islam ülkesi haline getirdiler, sonra batılı ülkelerdeki medeni yaşamı marjinalleştirdiler, şimdi sıra toplumun demografik yapısını bozacak göç dalgası ile bir toplumsal infiale yol açmak ve kitleleri tamamen koparıp bir kısmını şeriat ile yönetmek. bop ne sandınız?

edit: arkadaşlardan mesaj geliyor; türban ile başörtü farklı şeylerdir. samimi olarak anadolu kültürüne ait başörtüsüne aklı selim kimsenin laf edeceğini, saygı duymayacağını düşünmüyorum.

(bkz: basortusu ile turban arasindaki farklar)
  • gerçek islam bu değil diyenin kalbini kırarım. git islamı bana değil odalyarak sürüsüne anlat.
  • laik ülkede ekmek elden su gölden tatlı su müslümanlığı yaşayıp 'gerçek islam bu değil.' diyenler ne yaşıyor acaba?
  • taliban kadın resimlerini sildiği için harika görüntü diye paylaşım yapan kadın görmüştüm.

bunlar şeriat olan hiçbir ülkeye asla gidip yaşamaz. ama şeriat isterük şeriat isterük der dururlar. şeriat gelince ilk kaçmak isteyen yine bunlardır.

şeriat bir devleti yıkıp paramparça eder. halil inalcık osmanlı gibi bir devleti bile şeriat yıkıp parçalamışken halen türkiye'de şeriat isteyenler var diye durumu özetlemiştir.

görsel
  • gerçek islam budur.
  • bu ülkeden dişi olan herşeyi çıkarırsak birbirlerini sike sike öldürürler taliban diye birşey kalmaz üreyemezlerde. dünya ülkelerine çağrı. kadınları kurtaralım
  • ne kadar inkar etmek istesek de; türkiye’de ciddi bir kesimin sahip olduğu zihniyet tam olarak bu. siyasal islamın son durağı.

——

“türkiye’nin taliban’ın inancıyla alakalı ters bir yanı yok.”

sözün kime ait olduğu malumunuz.
  • isviçre, norveç, danimarka vs. birde şu görüntü. aynı zamanın toplumları. insan inanamıyor, ister istemez dehşete kapılıyor.
hesabın var mı? giriş yap