• malum başlık karakter sınırı

thy ailesinin kadın pilotları da bu akıma (bkz: dontrushchallenge) katılmış :)

kadın pilotlarimiza çok yakismis, ellerine saglik.
    buyrunuz
  • içinden geçtiğimiz bu zor günlerde ülkemizin çok önemli bir eksiğinin kapanmasına sebep olan muhteşem gelişme.

artık geleceğe daha güvenle bakabiliriz.
  • yeteri kadar güzel olmayan bi calisma. cünkü firmanin hall of fame calisanini (bkz: elif can yetim) maalesef göremedik.
  • pilot olmus turk kadini egosu iceren video. buram buram gorgusuzluk ve samimiyetsizlikle beraber sidik yarisi barindirmaktadir. bogaz manzarali evlerini ya da luks site otoparkindaki cabrio arabani insanlarin gozune sokmanin ne anlami var ki?
  • erkek meslektaşları olarak daha iyisini yapabiliriz diyorum ve meydan okumayı kabul ediyorum.

aralarında tanıdık yüzler görmek ne güzel, insanı gülümsetti bunca ay ayrı kaldıktan sonra :) yalnız sevgili kadın meslektaşlarım, hanımlar zoraki gülmüşsünüz bu ne böyle yakıştıramadım sizlere..
  • çirkin kadın yoktur, pilot olmayan kadın vardır.

olmuş akımdır.
  • izleyeceğiniz zamana değmeyen videodur. onun yerine başlığa girmenize değmesi açısından aynı temada yapılmış şöyle zekice bir video (alternatif) önerelim bu karantina döneminde yüzünüz gülsün, iyi seyirler :)

edit: reddit'in video oynatıcısı sorunlu olduğu için youtube ve instagram linkleri eklendi
  • önyargı ile açmıştım ama 'meslektaşlarımın' keyif ve umut verici olmuş bir sosyal medya çalışması.
    vayy be thy'de dolayısı ile ülkemizde bu kadar kadın pilot varmıymış diye çok şaşırdım.
    görgüsüzlükmüş... ne görgüsüzlük var lan bunda hödükler? kıskançlıktan geberin yavşaklar.
  • selam ve dua ile değil, haklarıyla pilot olduklarını düşündüğün kadınlardır. helal olsundur.

yalnız ne güzel hayatlarınız var he.
hesabın var mı? giriş yap