• nereden baksan bir elli yıllık mağduriyete neden olabilir.
  • ülkemiz için hayırlı bir gelişme olur. memlekette her siyasi grup en az bir kere darbe yaptıktan sonra artık kimse mağdur edebiyatı yapamayacak, hep beraber el ele tutuşup ufka doğru yürüyerek şarkılar söyleyeceğiz.
  • o yeni düşman çabası.

edit: yaptılar ya la...
  • cemaati haddinden fazla önemseyenlerin destansı ürpertisi

edit: vay anasını beaa... geçmişte harbiden toymuşum. hangi akla hizmet böyle düşündum bilmiyorum ama buyuk bir gaflet icindeymişim o kesin.
  • olmayan bir şeyin ini falan da olamayacağı için gerçekleşmesi imkansız olay.

eski ortakların kirli çamaşırları çıktıkça yeni paraleller, yeni inler çıkacaktır. adamlara çok bi suç bumuyorum elemanlar günü kurtarma, kendini sağlama alma derdinde. benim gıcık olduklarım bunları yiyen gerzeklerle, yedirmeye çalışan itler.

(bkz: espirili ama güzel yazın orospu çocukları)
  • balyoz ve ergenekon tertiplerinden sonra emir komuta zincirinde büyük zaafiyetler meydana gelmiştir ve bu ihtimal ortadan kalkmıştır. artık ordu içinde kimin cemaat mensubu olduğu açıkça bilinmekte ve bu kişiler en azından emir komuta zincirinden pasifize edilmektedir
  • sokaklarda tank yerine turkce olimpiyatlarini izlememize sebebiyet verebilir..
  • mümkün olmayandır..

lan aklınız alıyo mu sizin? o kadar tabanları olmadığını görmediniz mi? orduda hala atatürk'ün ruhu dolaşıyor, hangi güç üzerine çıkabilir?neyin korkusu bu? daha henüz açıklamadıkları şeylerden mi korkuyorsunuz?

şu an için asıl sorun bu değil, asıl sorun akp'nin zaten halihazırda darbe yapmış olmasıdır. son darbeyi de seçimlerden sonra düşünüyorlar..
  • tsk'daki cemaatçi yapılanmayı oluşturanlar tarafından şikayet edilmesi de takdire şayandır.
hesabın var mı? giriş yap