• zeytin ağacı dizisi hakkında yapılan bir röportajda “oynadığınız karaktere benziyor musunuz” sorusuna evet cevabı vermiş.

tubacım bebeğim sen zaten herhangi bir karakteri oynamıyorsun, sen oynamıyorsun, sen hep kendinsin, karakter yaratmak gibi bir yeteneğin yok senin üzgünüm. çok don yağı gibisin ama evet çok güzelsin.
  • medyada çıkan haberlere göre sonradan girdiği sefirin kızı dizisi için 3 milyon tl transfer ücreti ve bölüm başı 200.000 tl alacak olan ünlü. evet, çok güzel bir kadın ama bu yeteneksizlikle trilyonları götürmesi insanın kanına dokunuyor. hülya avşar bile yanında meryl streep kalır, o derece! siz hâlâ öğretmen maaşı bu kadar, doktor maaşı şu kadar diye sabahtan akşama kadar ezik ezik entry girin. ülkedeki asıl gelir adaletsizliğini göremeyecek kadar gerizekâlısınız demek ki.
  • kadının gözü güzel, burnu güzel, ağzı güzel ama bu kadar güzellik içinde ne seksi ne de tatlı.
    bunu nasıl başarıyor anlamıyorum.
    sanki farklı kadınlardan toplayıp bi suratta birleştirilmişcesine mimiksiz.
  • başlığına "bu kadar da güzel olunmaz yıllardır, yeter be yeter" yazmaya gelmiştim ama ne göreyim, yok memesini açmış, yok 30 sene sonra o sevişme sahnelerine ne diyecekmiş, abbovvv. ya biz acaba aynı diziyi mi izledik? benim izlediğim dizide altlarında donla sevişiyorlardı. netflix'in en çakçikili paketini kullanıyorum güya, don çıkarılan paket de mi var? ben bi tek serkan altunorak'ın poposunu gördüm, çok memnun kaldım* ama burada abartıldığı gibi sahneler göremedim. ya da abartamadım ahasdfgj.
    işte basit ve çok estetik bir sevişme sahnesi bile bu kadar abartıldığı için ülkemizde başrollerin çatır çatır sevişmek yerine, gıyyy gıyyy bir müzik eşliğinde sahilde bayırda yürüyüp, kanamalı ishal olmuş gibi gözlerini kısarak birbirini düşündüğü sahnelerle doldurulan aptal diziler çekiliyor. 1 sene bakışıp sezon sonunda serçe gibi gaga ucuyla öpüşüyorlar anca, sonra türk dizileri neden böyle? halkımız donsuz sekse hiç hazır değil aklınızda bulunsun.

o değil de, camlardan yansımasına bakıp "ohaaann ne kadar güzelim zaaa :d" diyor mudur acaba :/
  • tuba buyukustune karsı nötrüm oyuncu bir kadın bır anne vs. ama ınstagram hesabından bır yazı paylaşmış ve kesınlıkle cok guzel özetlemiş. " sevgili insanlar, yargılamayı cok mu seviyorsunuz ? bu size kendinizi oldugunuzdan daha iyi bir insan gibi mi hissettiriyor ? daha başarılı? daha ıyı bir eş ? daha iyi bir cocuk? daha iyi bir ebeveyn ? daha önemli ya da saygıdeğer ? oldugunuzdan daha mı gunahsız hıssetmenizi sağlıyor? bu hayatta daha mı mutlu oluyorsunuz ? o zaman lütfen devam edin. ben size ayna olmayı kabul ediyorum. sevgiler."
  • magazine malzeme veren her unlu gibi kendisine laf sokanlara cemkirmis selebriti.

- anneligine laf edilen celeb, "dunyanin en iyi annesi sizsiniz evet" diye laf sokar,
    - fotosop kullandigi ispatlanan celeb, "profil fotografiniza baktim cok cirkinsiniz" diye laf sokar
    - kulagi gupe gunduz dillenen kisi (ki bana gore gayet siradan, ama rahatsiz olup laf sokma cabasina giren yine kendisi) "ben aynayim, kendi diyen kendi olur, bunu bilmeyen top olur" diye laf sokmaya calisir.

madem bu kadar alinip kirilacaksiniz, bulunmayin goz onunde. okan bayulgenin populer kulture laf sokup ama en onde bayrak sallamasi gibi, gonca vuslaterinin gotik imajiyla cigkofte yogurmasi gibi samimiyetsizsiniz be.
  • son açıklamasında mealen “bağ benim belletirim, kulak benim dilletirim” demiştir.
  • güzel fakat oyunculuk kabiliyeti olmayan, mimiksiz insan. gerçek bir oyuncu olabilmesi için 40 göktürk pınarından 40 bade içip, 40 bilgeden öğüt alıp, 40 yiğit devirmeli, 40 gün 40 gece uyumadan 40 kopuz eşliğinde 40 koşuk söylemeli, 40 doru attan 40 kase kımız edinmeli, 40 öksüz doyurmalıdır.
  • guzel kadin, yuregi daha guzel kadin. hepimiz acimizi baska yasariz, bazilarimiz sosyal medyaya bakmak bile istemiyordur. cok normal. tweet atarken, kendimi kumda iz birakmaya calisir gibi caresiz hissettigim cok anlar oldu. o anlarda milyonlarca takipcisi olan tuba buyukustun'un hesabina bakiyorum, ahbap hesap numaralarindan beren kayali'nin videosuna kadar paylasti. biz bir ses duyurmaya calisirken, o milyonlarca ses cikartabildi. bu aci gunlerde iyi ki paylasimlari ile var. oyunculuk yetenegini kotuleyen fularli tarafimi da attim gitti.
  • murat yıldırımın twitterdan takip ettiği ama takibe geri takip yapmayan oyuncu.evet yemedim içmedim bunu inceledim.
hesabın var mı? giriş yap