• dünyaya meteor düşse yüzündeki mutluluk eksilmeyecek a haber muhabiri.
  • " enkaz altından sağ olarak kurtarılan bir genç kız olduğunu duyar duymaz ışık hızıyla depremzedenin yanına giden, ancak mağdur kızcağız, "ben kurtuldum ama annem, babam ve kardeşim enkaz altında, kaç gündür bekliyoruz, bir araç bile göndermiyorlar" derken sözünü kesip geldiğinden daha hızlı bir şekilde arkasını dönüp kaçan muhabir.

işte depremzedenin çaresiz bakışlarının tarihte donduğu o an

olayın an be an videosu

pembe bornozlu adam’a edit için teşekkürler.
  • haber sunarken ellerini kullanmayı abartan spiker.

birinden belli ki vücut dilini kullan diye bir tavsiye almış ama bunu abartıyor. çektiği şey dandik bir reklam olsun, ucuz peynir zeytin haberi olsun, yeni çipli kimlik nasıl alınır olsun mikrofonu tutmadığı elini resmen bir orkestra şefi gibi kullanıyor, sesini bir alçaltıp bir yükseltince de etkileyici olduğunu düşünüyor ama ben buradan söyleyeyim son zamanlarda gördüğüm en sinir bozucu haber spikeri tarzı budur.

kendisine nerde dandik haber var, gidip orda bekleyeceksin demişler herhalde.
  • gördüğüm en iğrenç haber sunan muhabir. o ne abartı öyle. umarım burada yazılanları olur da kendisine azıcık çeki düzen verir.

deprem editi: kendisi iğrenç bir yandaştır.

link

link alternatif
  • tipik haber bülteninin tipik muhabiri desek yanlış olmaz diye düşündüğüm muhabir.
  • (bkz: erkek fatma)
  • vasat bir muhabirdir. el ve kol hareketlerine ise hiç değinmeyeceğim.
  • adını öğrenip burada gömmek için haberin sonuna kadar kendisine katlandım. ne derece kötü haber sunduğunu anlayabilirsiniz sadece bundan. başka sözüm de yok.
  • daha önce de yazılmış. sırf adını öğrenmek için haberin bitmesini bekledim. haberi sunarken tamamen erkek haline dönüşüyor. bitirim tavırlar, sessiz harfleri üstüne basarak söylemeler, tonlamalar, jest ve mimikler...
  • ayan aplalar familyasındandır ki ses tonu da fiziksel duruşunu destekler. haber sunarken bir an kafa atacak arkasına dönüp diğer yanındakine tokat atacak diye bekliyorsunuz ama henüz o kıvama gelemedi.
hesabın var mı? giriş yap