• ben senin haysiyetini sikeyim... başka birşey demiyorum...
    hiç kimse sınanmadığı günahın masumu değildir. umarım hiç bir zaman o tercihi yapmak zorunda kalmazsın.
  • her gece başlarına bomba yağmasını mı bekleselerdi? sorun onlarda değil; sorun, barış geldi diye mayınları toplayanların meğerse savaşı hedeflemeleri imiş. bilmem şu kadarlık tarım arazisi kazandık diyenler meğerse savaş çıkarınca o koridoru kullanmayı hedeflemişler. üzülerek söylemek gerekiyor ki orayı burayı karıştıran emperyalist ülke bu sefer biz olduk. onu da yarım yamalak yapıp elimize yüzümüze bulaştırdık.
  • elinde imkân olsa ilk fırsatta türkiye'den siktirolup gidecek insan beyanı.

türkiye az daha boka sarsın, seni de görürüz delikanlı.
  • vatanlarını satıp kaçmalarını bir noktada haklı görebiliriz ama bu şartlar altında deli gibi üremelerini kimse haklı gösteremez.
  • mayınlı araziyi temizleyip daha sonra savaş çıkarttığımızı düşünen arkadaşlar bu ülke insanını ve hükümeti hiç tanıyamamış demektir.
    bu kadar ileri görüşlülük bizim millette ne arar yaa 5-10 yıllık plan yapmak bizimkilerin ne haddine, keşke yapabilseler.

milyonlarca sivil vatandaş, şavaştan ve ölümden kaçmaları normal karşılanabilir ama burada kamplarda türkmen istemiyoruz diye ortalığı yakıp yıkmak ya da kampta bir yılda 300bin çocuk doğurtmak ağır oçocukluğudur.

cahil mahil alıp bağrımıza bastığımız ve şimdi de başımıza iş açmasınlar diye dualar ettiğimiz insanlardır.
  • banane adamın vatanını satmasından birader! mesele şu, adam benim ülkeme gelip benden daha iyi hizmet alıyorsa,ülkenin %90'ı bu tiplerin geri gitmesini istediği halde bu insanlar vatandaş yapılmak isteniyorsa 3 milyon uyuz değil 3 milyon uyuz oğlu uyuz derim ben ona asıl !
  • savas durumu bile olmadan, kuzeni, yegeni vs ile evlenip almanya'ya danimarka'ya kapagi atip, orada dil bile ogrenmeden "gavur almanlar"la yasayan milyonlarca turk varken, her saat basi bomba atilan, kafeslerde adam yakilan, coluk cocuk oldurulen bir ulkeden kacmalari neden garip geliyor ben hic anlamadim ki. hele bi de savas olsa turkiye'de adam kalmaz ki kalmasin zaten 21.yy da savaslar kagit ustunde aslanim kalip savassa nolcak karar verilmis kalem kirilmis.
  • kimin kimle savaştığı belli değil orda adam çocuklarını kaçırıyor. eski savaşlarda askerler meydanlarda karşı karşıya gelirdi. şimdi çoluk çocuk dinlemiyor pezevenkler.
  • benimde pek sevdiğim söylenemez suriyelileri..

ama eğer türkiye'de iç savaş çıkarsa ilk kaçacak olan bu tür başlıkları açan tipler olacak bak gör amk.

(bkz: boş konuşmak)
  • ptt'nin postacı giysilerinin tasarımını alınca bir dönem "akp bana uydu" diye ortalıkta gezinen bir paragözün acayip beyanı.
    gaza gelmeyin aga. bu suriyeliler artık burada. yarın öbür gün "beyaz türkler, cehapeliler sizi burada istemedi, biz sahip çıktık, hede hödö" diyeceklere malzeme vermemek lazım.
    buradalarsa, artık çocukları ilkokulu bitirecek aşamaya geldiyse, fabrikada, inşaatta, tarlada çalışıyorlarsa, ki bir kısmı harbiden öyle, bizim almancılar nasıl almanya'nın bileşeni oldu, bu suriyelilerin oraya buraya gitmeyip kalanı da artık buranın parçası olacak. sike sike. yapacak bir şey yok. yapılmayacak olan "istemiyoruz bunları ayy, uyuzlarr" diye salak çıkışlar yapmak.
hesabın var mı? giriş yap