• http://i.imgur.com/dz6k5eq.png

edit: burada bir badem bıyıklı vardı fakat fıtratı gereği kaçmış ve başlık başa kalmış.
  • (-_-)

ifadesinin oluşmasına neden olandır.
  • whatsapp isteyen erkeğe zina yapmış gözüyle bakan kişi tarafından verilmiş sözde ayar. kısa bir "hayır" yeterli oysaki.
  • düşündüren, düşündürürken güldüren ayardır.
  • (ara: şeft* gibü*)
  • - whatsapp'in var mi?
    + var.
    - yaz telefonunu kendisi getirecek.

ya da

- whatsapp' in var mi?
    + evet:)
    - numaran ne?
    + uff snne be slk:^
  • whatsapp istemeyle zina arasında nasıl bağlantı kurdunuz amına koyduklarım.

ilgi duyduğu insanı tanımaya çalışmayı, onunla sohbet etmek isteyen bunları cinsellikten bağımsız olarak isteyen kimse mi kalmadı amına koyduğumun yerinde? bak nickime iyi bak. ben kendimi öküz, vicdansız, geri kafalı, düşüncesiz sanıyordum. burada öyle insanlar gördüm öyle insanlar gördüm ki şu an abartısız bir şekilde kendimi romantik olarak görüyorum. abartı yok. oğlum, kızım konuşun lan. sohbet edin. bunlar kötü şeyler değil. cool olmak adına yaşayabileceğiniz çok güzel şeyleri kaçırıyorsunuz. her insan bi dünya bi hikaye. emin olun egonuzu kenara koyarsanız her insandan öğreceğiniz şeyler var. yapmayın şunu artık. sizin kafanızdaki "cool" hiç cool değil.

tanım: olmamış ayar. olmaması gereken ayar. olmasın ayar!
  • -whatsapp istiyorum.
    +play store'dan indirsene mal.
  • whatsap istemek diye bir terim mi olustu ergenlerin arasinda. ulan mal insan kibarca telefon iste de ayar yeme. en fazla hayir yaniti al. whatsap osteyeni kaale alan da ayri bişey. git babasindan iste. whatsap istemek. gülmekten gerisi yalan.
  • + whatsapp'ın var mı?
    - var.
    + numaranı alabilir miyim?
    - 1732
    + ee, gerisi?
    - sure 17. ayet 32.
    + ne??
    - zinaya yaklaşmayın. çünkü o pek çirkindir
    + telefon rehberindeki herkesle yattın yani? üzüldüm görüşürüz.
hesabın var mı? giriş yap