aynı isimde "yalı çapkını" başlığı da var
  • hımm guilty pleasure hımm , özenti dallamalarıda göstermiştir. fucking amazing plaza.
  • bu tarz dizileri görünce aklıma hep burhan altıntop'un " herkes birbirinden hamile babalaruda belli değil." diyerek izlediği dizi aklıma geliyor.
  • leş dizi, bunu izleyenlerde aynı oranda leş.
  • yapımda, yayında ve reytingde emeği geçenlerin kendisine saygısının olmadığı dizi. bazı insanlar bazı şeyleri hak ediyor.
  • guilty pleasure lafını da kim öğrettiyse... bir bu bir de çerezlik lafı. malın tekiyim ve zik gibi işleri izliyorum diyemeyenler bunların arkasına sığınıyor. internette zibilyon türde zibilyon tane dizi var artık ulaşabileceğimiz, oturup 2.5 saat bu 'ağa dizisini' izleyenler guilty pleasure lafının arkasına sığınmasın ve kapasitesiz bir davar olduğunu kabul etsin.

ben artık türk dizi sektörüne laf etmiyorum. direkt izleyen malları eleştirmek lazım. adamlar haklı, bu sığırlardan bu 2.5 saatlik sikko dizilerle para koparmamak ayıp olurdu.
  • youtube admini ari gibi caliskan, dizi biter bitmez havada kapiyorum yine de star tv canli yayinini youtube uzerinden dizi yayinlanirken aktif biraksa es zamanli izleyebilsek.

her fragmani, bolumu heyecanla bekler oldum, yetmiyor mum yakip ayin yapar gibi seyre daliyorum sayesinde.

an itibariyle 5. bolumu bitirdim, herkese hirrr sevdigine mirrr halis aga beni eskiye goturdu.
    hattuc halanin adinin hatice oldugunu ilk halis agadan duyduk öyle bi seslendi ki sanirsin dunyanin en guzel ismi, sanirsin dunyadaki tek hatice.
    esma&garip iliskisinden sonra izlemekten keyif aldigim en guzel ikili. halis' in salona girdigi karsilasma aninda bi flashback girer sanmistim.

gecen bolumlerde eger yanlis anlamadiysam baska bi kadindan daha cocugu var, eee aga adam ne de olsa tohum sac saca gelmis bu yasa ^^ gerci yaliya girmesine müsaade edilmiyor henuz, tesrifi yakindir.

yillarin kurdu ifakat' in tam kalemi suna; o da her gordugu erkege meyli, evli oldugunu bildigi adamla flörtlesmesi, kucuk dilini göstererek agzini ayirmasiyla bu bolum gelecekte olabileceklere capa atti.

ıttifaklarin yavastan sekillenmesiyle hayatima kaos, entrika katan müthis dizi, haterlari tam su kösede aglasabilir.
  • bu diziyi guilty pleasure yapan şey ne? gören de sanacak her gün belgesel izleyen insanlarsınız, bir cumaları yalı çapkınınız var.

normal türk dizisi işte. oyuncuları bir tık daha güzel ve yakışıklı. hepsi o. aşk-ı memnu’da daha fazla “iğrençlik” vardı mesela. aşk-ı memnu kimsenin guilty pleasure’u değil.

diziye gelecek olursak, seyran’ın en büyük hatası ferit gibi net olmaması. “senin sevgilin varsa benim de var” diyecekti (zaten o güzellikte bir kızın sevgilisi olmaması saçma olurdu). ferit’in yanında yusuf ile dirty talk yapacaktı. hatta pelin’in eve girme taktiğini yusuf’a anlatıp onunla odada da takılabilirdi. ferit, seyran, yusuf beraber film izlerlerdi. sonra pelin de gelirdi. oh mis. herkes mutlu. cuckold’da yeni boyut…

bir de zaten bu yusuf-seyran mevzusu antep’te herkes tarafından bilinen bir şey olacak ki latif ertesi günü olayı çözdü. madem eski sevgilisi olmayan kız istiyorsunuz, şunu imzalar atılmadan araştırsanıza.
  • evde gezen minik çocuk da kesin ferit'in çocuğudur. adını da fırat mı ne koymuşlar zaten :)
  • şu an kimin kime hallendiği belli değil maaşallah. en son hepsi uşağa kerkinecek gibi, yazık olacak zenciye.
  • muğla dalyan'da, göle bakan, doğal ve keyifli bir balık restoranı. kahvaltısı da iyi, her bir şeyi iyi, gidin işte.
hesabın var mı? giriş yap