• nasıl sikerim acaba diye takla atmaktan harap düşen erkeklerin, yalnız yaşıyor olsa şak diye eve alacağını düşündüğü kadınlara yönelttiği soru.
  • bir ırz düşmanı sorusu.
    hayret bu kadar zamandır nasıl bu baslık acılmamis sasirdim.
  • "peki, daha önce anal denedin mi? :) " sorusundan önce gelir.
  • irrite edici bir soru. ilk merak ettiği şey bu olan kişi iyi niyetli değildir. bir de sohbete yedirmeye, dolaylı yoldan sormaya çalışanlar var, demek ki rahatsız edici ve iyi niyet barındırmayan bir soru olduğunun farkındalar.
    gerçekten iletişimden, flörtten soğutur. bu sorunun cevabını, bu soruyu soracak kadar ilerlettiğin iletişimde, hiç sormadan alırsın zaten. anlarsın görürsün zaten...
  • kadın soruya yalnız yaşıyorum dediği anda, bazı zihniyetler tarafından sanki her gün evine partnerini, sevgilisini davet etmesi, hatta beraber yaşar gibi davranması beklenen ve öyle olmasına sıcak bakılmadığı anlaşıldığı zaman karşı tarafın hayal kırıklığına uğradığı hatta bozulduğu, cevabı merakla beklenen sorudur. bir arkadaşım, sırf bu bakış açısından kurtulmak için tanıştığını yeni erkeklere ailesiyle yaşamadığı halde “ailemle yaşıyorum” diyerek yalan söylüyor.
  • bu soruya yalnız yaşadığım halde hep “abimle yaşıyorum” diye cevap veriyorum. bakıyorum adamın tepkisine, yüz yüze görüşürsek bir süre sonra açıklarım diye düşünüyorum ama tabi hiç görüşemediğimiz için açıklamaya da gerek kalmıyor.

öyle soruya böyle cevap.

ama anlamadığım nokta şu, erkeğin evi yok mu konu neden benim evim üzerinden dönüyor ki!
  • iki tarafın da rahat takılıp takılamayacağını öğrenmek için sorduğu soru.
  • kadinin rahatca sorabilecegi fakat erkegin sormasi halinde kezbanius saldirisina ugrayacagi cok tehlikeli bir soru.

bu soruyu sakin bir kadina dogrudan sormayin, yavas yavas alistira alistira sorun :)
  • çok yalnız yaşıyorum şeklinde cevaplandıracağım soru. süper anket.
  • iki tarafın da fakir mi değil mi öğrenmeye çalıştığı soru. hoş, artık zindan gibi evlerin malum kiraları ve çok büyük kesimin asgari ücretli çalıştığı yerde "ailemle" diyenleri dövmeyi bırakmak lazım yavaş yavaş. çünkü artık herkes fakirleşiyor. ha bu arada "ailemle"den kasıt, üst soy + kardeş falan oluyor. yoksa karım çocuğumla diyen adam da aslında ailesiyle yaşıyor oluyor.
hesabın var mı? giriş yap