• ay yildiza mutluluk fisildarken, gokyuzu sevincini yeryuzuyle paylasirkan, ben sana bir parca mutlulukyolluyorum, icindeki umut cicekleri hic solmasin diye.

beni ozlersen gokyuzune, yildizlarin kuyruguna bak, kalbimin parcalari orada takilidir. bensizlik seni uzerse, elini kalbine koy, gozlerini kapat, iste orda ruhum.

faturalariniz cok mu geliyor? hic dert etmeyip, hemen rulo haline getirip yere dik olarak koyun, ustune oturun. biz buna cep to got diyoruz. nasil iyi degil mi?
    (mesajın devami da var) bu sayede faturalariniz artik kaybolacak, siz de odemeyeceksiniz. ne dersiniz baskalari da cep to got uygulamasina baslar. ne dersiniz? hos olmaz mi?

bu ayki cep faturanız fazla geldiyse telefonunuzu dik konuma getirin ve üzerine oturun.biz buna cep to got diyoruz.belki yakında başkaları da bu uygulamaya başlar.ne dersiniz?hoş olmaz mı?"
    ...seklinde kisa da yazilabilir.
  • bak bak $una...
    'sevda icin sac agarir, omur tukenir, ama sana olan sevdam tukenmez.
    hayatta iki $eyi sevdim, biri guldu dikeni batti, biri de sendin, senin de gotun kalkti'...

(bkz: yorumsuz)
  • slm
  • ne gariptirki bu abuk sms'lerin işe yaradığına şahit oldum.. bir kız arkadaşa böyle gubik bir mesaj geldi ve kız o anda mest oldu..
  • (büyük harflerle yazılmış mesajın tamamı)
    merhaba ben bodrumdan kenan. sen hayatımda gördüğüm en kişiliksiz birisin orospu!`:(türkçeni sikiyim, kenan)`
  • tanrıdan çiçek istedim bahçe verdi. su istedim pınar verdi. ağaç istedim orman verdi. orospu istedim bu numarayı verdi.
  • (mesajın yarabilmesi için göndereceğiniz telefonda numaranızın kayıtlı olması şarttır.)

"kocan/karın seni aldatıyor, bi dost..."

ayrıca bekar erkek arkadaşlarınıza "kocan" versiyonunu gönderip cinlik de yapabilirsiniz.
  • arkadaşın cep telefonundaki kayıtlı isminiz allah olarak deiştirilir, sora kasvetli bi gece vakti "oku , yaradan rabbinin adıyla oku..." kelime obegi gonderilir, gecenin havasına kaptıran arkadas hassiktir noluyo lan moduna girer.
  • deneme
  • telın acık mı?
hesabın var mı? giriş yap