• piç gibi ortada bırakır.
    şimdi kadınların çantası olduğu için haliyle bu sıkıntıyı fazla yaşamazlar ve bilmezler, halden de anlamazlar. erkekler içinden arabası olmayıp aynı zamanda sigara içmeyenler de bilmez bu sıkıntıyı. ama hem arabası olan, hem sigara içen erkekler bu sıkıntıyı dolu dolu yaşarlar.
    araba ruhsatı * , çakmak, sigara, cüzdan, cep telefonu, anahtar, flash disk, bazen 2. cep telefonu vb. eşyaları kışın ceket giydiğimiz zaman cep sayısının fazla olmasından mütevellit, herhangi bir bir sıkıntı yaşamadan üzerimizde gezdirebiliyorduk.
    ama arkadaş yaz bi geldi dağıldık gittik. tişörtlerde cep yok, pantolonun ceplerine bu kadar malzemeyi dağıttığımız zaman da robocop gibi oluyoruz amk.

şimdi sözlük başlıklarındaki karakter sayısından hepimiz haberdarız, eğer böyle bir sınır olmasaydı inanıyorum ki başlık "havalar ısınmaya başlayınca üzerinizde gezdirmek zorunda olduğunuz nesneleri koyacak cep bulamamanın ruha verdiği ağır tahribat" şeklinde olurdu. zaten zamanında mein kampf kitabı için bile kısaltma yapıldığına göre fazla dert etmemek lazım.

http://i.imgur.com/n2eka.jpg
  • yazın edinilen kız arkadaşla son bulur.

pratik olmak lazım.
  • eh hem küçük çanta taşımayı küçümsüyorsanız hem de bi dünya eşya ile geziyorsanız müstahaksınız abi bu sıkıntıyı çekmeye, o pörsüyen pantolon/gömlek ceplerinizle beraber beter olun.
  • sevgilisi olan erkeğin çoğu zaman hissetmediği sıkıntıdır. zira sevgilisinin çantasına cep telefonunu sigarayı çakmağı koymayı geçtim, kendisi bile girebilir.
  • zippo, sigara, telefon, anahtarlık ve flash disk, cüzdan, kartvizitlik ve hepsinden beteri gözlük kılıfı.

- erdim lan! öyle büyük bi çiledir bu.
  • bunun için moda olan çok cepli pantolon alırsın. pahalı bide yani. neyse o pantolonu bütün yaz boyunca giyersin.
    cep sayısının verdiği sıkıntı çözülür ama o pantolondan bi' daha hayır gelmez. rengi atar, eskir.
    paran varsa zaten böyle bir sıkıntın olmaz.
  • adam gibi bir kargo pantolon ile atlatılır diye düşünüyorum.
  • sönük sırt çantası taşımakla sonuçlanan sıkıntıdır.
  • ilacı yaz-kış çanta taşımaktır. çanta taşımaktan dolayı yiyeceğinizi düşündüğünüz damgalardan korkuyorsanız acı çekmeye devam edersiniz.
  • askili canta ile cozulebildigi gorulen sikintidir. ancak o askili cantalar ne rezildir ve nasil kotu dizayn ediliyorlar. tamam cozuyor bu sikintiyi ama baska bir sikinti yaratiyor kotu gorunmenin verdigi igrenc eziklik duygusu.
    bende kendimce bir cozdum buldum bu olaya, tabi benim gibi calisan insansaniz ve takim elbise giyme zorunlulugunuz varsa iste bu cozum o kismi kapsamiyor sadece haftasonlari gecerli.
    cozum sudur ki renk renk aliyorsunuz yaninda genisce cepleri olan shortlar monttan kaybettiginiz cepleri shorttan geri kazaniyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap