• bazı insanlardan daha insan olan köpektir.
  • o polise köpeklik dersi vermiştir..
  • birkaç arkadaşı olsa havlayarak orayı inleteceğine inandığım köpektir. gücün kimde olduğunun farkında olup gördüğü tekme karşısında çekilip, kendi dünyadındaki şeytan olan insandan uzaklaşan hayvan.
    not: o tekmeyi götüne sokmak isterdim.
  • insanla hayvanı yer değiştirdiğini göstermiştir.
  • gözaltına alınan bir vatandaşa şefkat gösteren sevimli, şefkatli, asil bir sokak köpeğine tekme atan polistir.
    köpekler 6. hissi çok kuvvetli hayvanlardır.
    kimden kötülük kimden iyilik geleceğini çok iyi bilirler.

insanlıktan utanmak
  • polislerin suç işleyen azılı gominist gezici ateisti gözaltına alırken azılı bir suçlu olmasına rağmen saldırısından koruduğu köpektir. burda vicdan sahibi olan köpek değil polistir, çarpıtmayalım lütfen.
  • ne demek istediğini karşısındaki insan vasfından yoksun kişilik anlayamayacağı için patilerinden öpülesi köpektir.
  • "hayvan, düşünen bir insandır" sözünü doğrularcasına verdiği derstir.
  • ben fotoğrafa baktığımda polisin köpeği ayağıyla uzaklaştırdığını görüyorum. tekme görmüyorum. zaten tekme atsaydı çok bariz olur ve fotoğrafçılar bunu kaçırmazdı. ayrıca "yardıma gelen köpek" nedir? eliniz bağlı yerde yatıyor olsanız amacının ne olduğunu bilmediğiniz bir köpeğin suratınıza yaklaşmasından endişe etmez misiniz?
    sonuç: her iki siyasi tarafın da ürettiği bu tür çarpıtmalar karşılıklı kutuplaşmanın ve şiddetin artmasına neden oluyor. insanlar daha fazla kutuplaşma ve düşmanlık ile elde edilecek bi zafer olmadığını anlayana kadar çok kişi zarar görecek.
  • eylemciyi yere yatıran köpekten daha şereflidir...
hesabın var mı? giriş yap