• gayet güzeldir, dur bakalım güzel bir şey çıkacak ortaya.
  • keskin hatları ve umumi deri döşemesi modern bir hava katmıştır.
  • hayalet ekran gözden kaçmamıştır.
  • dün ekşi sözlük hiçbir boku beğenmeme timinin yerden yere vurduğu lale motifi sanırım arabanın genel tasarım çizgisinde önemli bir yer tutacak. hoparlör ızgaraları ve cam aç kapa tuşu yerleşimindeki minimalist lale figürü oldukça hoş bir duruş vermiş araca. bu ve bunun gibi birçok "bizden" tasarım inceliğinin araçta bulunacak olması beni daha da heyecanlandırıyor. bir fransız, ingiliz, alman, japon otomobillerinde kültürlerinden yüzlerce iz bulurken türk yapımı bir otomobilde bu kadar şahane bir şekilde kültürel figürlerin kullanımı bana kalırsa yerli otomobil sıfatını bir arabaya vereceksek hadsafhada mühimdi ve ilk görünüşe göre de gayet estetik bir biçimde başarılmış. tebrikler.
  • bu arabayı nerede yaptın arkadaş? tamam süper malzeme kalitesi, görünmü, motoru eyvallah ledler falan. aynı arabayı bana nerede seri olarak üretip satacaksın? bu fotoğrafları paylaşmak mesele değil, prototip yapmak da mesele değil önemli olan bunu seri şekilde üretebilecek bir fabrikanın olması.

edit: entyrimle ilgili yaklaşık 50 tane mesaj aldım yarısı ortalıkta dolanan bir flood var bunun linkini gönderiyor. anlaşılan bu flood üzerinden topluca algı kasma görevi verilmiş trol arkadaşlara
  • konsept otomobil gibi gerçekten fütüristik çok güzel. ağzımın suyu aktı, yeni 508 almaktansa beklenebilir. sadece ekranın boyutu ve yerleştirildiği yer itibariyle gözümüzü yoldan ayırmadan kontrol edemeyiz gibi geldi ama olsun lan çogzel. ayrıca 19:23 sularında tekrar bir detay gelecekmiş.
  • alt kısmı düz olan sportif direksiyon, anahtarlık göremedim sanırım kart ile çalışan otomatik start stop olacak.
    mavi neonlar da çok iyi olmuş.
    ıslandık.
  • 19:23 detayı ile iyice çıldırtmıştır. ulan dayanamıyoruz işte. gösterin ön siparişe adımı da yazın artık !
  • multimedya ekranı çok aşağıda konumlandırılmış görünmektedir.
hesabın var mı? giriş yap