• az önce twitter'da paylaşıp hemen sildiği takvim

edit: bu rakamlar bu sanatçıya göre çok degil diye mesaj atan susarlar görüyorum. ben öyle bir yorumda bulunmadım zaten. tesadüfen twitter'da gördüm. paylaşım 1 dk bile durmadı zaten.

bu arada yorumumu da ekleyeyim. bu paraları belediyeler verince çok kardeşim. lamı cimi yok. özel sektör milyonlar verebilir ama görevi bir ilçeye veya ile hizmet sunmak olan belediyeler veremez. ılla sanatı destekleyeceklerse yerel sanatçılara ve amatör gruplara para harcasınlar.
  • jolly joker toplu alım yaptığı için iskonto almış.
  • almanya’ya fena geçirmiştir.
  • sigara yaktıran takvim.
  • hacı bu kadar para nereye gidiyor? allah'ın yıldız tilbe'si bu kadın.

edit: altta bir mal "yıldız tilbe'yi küçümseyenlere söylüyorum aç aleyna tilki dinle amk" yazmış. adam için kaliteli müzik yıldız tilbe, kalitesiz müzik aleyna tilki. yani tüm müzik aslında bu iki kişiden oluşuyor adamın bakış açısına göre. arada hiç kimse yok. yani yıldız tilbe beğenmiyorsan alternatifin aleyna tilki olmak zorunda. evet. anlıyorum. bu kadının dinleyicisi de bu. yani.. "yıldız reis, yaktırdın, ciğer bırakmadı" vs. vs.
  • belediyelerin yaptığı festivallerde fena rakamların olduğu takvim.
    sanatçılara bu kadar çok ücret vermek yerine gündüzleri yerel, amatör sanatçıların gönüllü olarak şarkı söylemelerini planlayın.

sanatçı ismi, diğerlerine göre aldığı fiyat karşılaştırmasından ziyade festivallerdeki fiyat dikkat çekici.

edit,
  • hayatın pahalı değil bizim fakir olduğumuzu gösteren listedir.
  • ulan hakikaten farkli dunyalarda yasiyoruz.

sonra bu kadinin kafasini neden anlayamiyoruz diye merak ediyoruz, tabi anlayamayiz lan.
  • aslinda piyasaya gore baya ucuza sahne alan sanatcinin is takvimi. sibelcan ebru gundes filan 500bin den asagi degil diye biliyorum
  • piyasaya göre normal fiyatlara sahne alan sanatçıdır.

menajer komisyonu, orkestra parası derken normal bir miktar kalıyordur geriye. piyasası olan, kaşesi belli bir şarkıcı sonuçta. çok daha yüksek fiyatlara çıkan şarkıcılar da mevcut. yılbaşında alacağı para milyonu geçenler var.
hesabın var mı? giriş yap