• türkiye kickbox şampiyonu ve milli sporcu serdar beyhatun tarafından gerçekleştirilmiş ifşadır. tabii gerek var mıydı böyle bir ifşaya, orası muamma...

https://www.temizmagazin.com/…ulun-mesajlarini-ifsa
  • bi kezban kickbox şampiyonumuz eksikti. o da olduğuna göre her şey tamam demektir.
    ulan adam yazmış nolursa olsun. rahatsız olduysan engelle, ne ifşa edip onu da rencide ediyosun.
  • şu ifşa işinin artık suç olması lazım bence. boku çıktı bu pr işinin. şey pr değil pardon, ifşa.

edit: ayrıca homofobik bir paylaşım bence.

edit 2: zaten suçmuş. gelen kutuma düşen 20-30 mesajla öğrenmiş oldum. teşekkürler herkese.
  • mesaj ifşa etmek amma popülerleşti son zamanlarda. engelle geç işte.
  • ülkenin erkeği de kezban iyi mi.
  • aynen yukarıdaki arkadaş gibi düşünüyorum.

olay "tanımadığım biri bana yazdı" ise, bir sürü kadın da yazıyordur. onları ifşalamış mıdır daha önce?

ha ama "gay bana gaymak istiyor, haram" falan diyorsa, bildiğim kadarıyla dövme falan da peygamber tarafından yapılmaması söylenen bir şeydi ama bu arkadaşta bi sürü dövme var.

tabii ki olay ilgi çekmek için yaratılmış bence de. o screen "gayler bile peşimde" kafası ile atılmış olsa gerek.
  • memleketimin milli sporcusunun bile keko olduğunu gösteren paylaşımdır.ne gerek var böyle bir şeye adam kibar kibar mesaj atmış ne diye kalkıp sırf pr yapmak için mesajları sosyal medyada paylaşmaya.

ayrıca bu mesajları atan başka bir erkek olsaydı muhtemelen mesajı görmezden gelecektin en fazla engelleyip geçecektin. ne bu ünlü olma çabaları arkadaşım biri süper kupa finalinde sahaya atlar diğeri özel mesajlarını ifşalar bizi bi salın artık.
  • yılmaz morgül bana yazdı diye sevinen ve bunu herkese göstermeye çalışan, ilgi hastası bir kezban erkek hedesi.
  • ifşa mağduriyeti check
    eşcinsellik mağduriyeti check
    duygusallık check
    itici sporcu check

yılmaz morgül'ün yeni albümü "beni örselediler" çok yakında müzik marketlerde.
hesabın var mı? giriş yap