• zamanın başbakanının yanlış ve saldırgan politikalarının sonucudur.
  • bu kadar da kirilgan ekonomi yonetilmez ki canim.
  • yirmi ağaç, sekiz fidan, 12 göz, binlerce insanın yaralanmasına neden olan süreci başlatan taksim gezi'sini avm ve otel yapılmak üzere satılmasını nasıl perdeleyeceklerini şaşıran birisinin konuşma girişimi.

...
    behey!
    kara maça bey!
    halka ahmak diyen sensin.
    halkın soyulmuş derisinden
    sırtına frak giyen sensin.
    yala bal tutan beş parmağını
    beş çürük muz gibi,
    homurdanarak dolaş besili bir domuz gibi.
    meydan senin...
    mi dersin?
    hata edersin,
    bizde o göz var mı baksana!!
    ...
  • tipik bir orospu çocuğu beyanatı. sıkıntı yok bunlardan çok var, küfür edip geçmek en rahatı ve akıllıcası.
  • ülkenin doğusunun bir kısmı ve güneydoğusunda devlet ortadan kalkmış, bir terörist cenazesinde adamlar şehirleri devlet binalarını, lojmanlarını yakıp yıkıyorlar; su bedava, elektrik kaçak, mazot kaçak, sigara kaçak, bölgeye giden devlet memurları, güvenlik güçleri bile kaçak ekonomisinin esiri olmuş, devlet dairelerinden türk bayrakları indirilmiş, türk tarihinde ilk defa bir terörist kışladan türk bayrağını indirmiş, asker karakol yaparken adamlar şantiye basıp iş makinalarını yakıyor, sen burada devletin kılına zarar versen götünden kan alıyorlar adamlar orda devleti habire talan ediyor, beyinsiz götlekler kalkmış gezi olaylarında dört tane kaldırım taşı yüzünden güya devletçi kesiliyor da yok devlet bilmem ne zarara uğramış diye devletçilik oynuyorlar.

bi siktirin gidin lan cahil siyasi yobazlar sizi.

beynine soktuğumun malı istanbul'daki ankara'daki kaldırım taşı devlet malı da koca devletin yarısı elden çıkmış oyuncak olmuş, asıl sen ne malısın dön de ona bir bak!

cahil, yobaz koyun sürüsü; okuyup raaştırmaz, sorup soruşturmaz başındaki çoban ne derse gider sağda solda kahvede onu satar.
  • şizofreni belirtisi olabilir. bir psikiyatra görünmekte fayda var.
  • bir çeşit tespit cümlesi. olum sanki ben biber gazı sık dedim durduk yere, padişah hazretlerinin canı sıkılıyor, biber gazı sıkın, 3-5 kişiyi de öldürün, kalanları da sakat bırakın diyor sırf can sıkıntısından. sonra ülkeyi zarara biz sokmuş oluyoruz. oldu paşam, nerenle yaptıysan bu tespiti.

lan olum şu anda ülkenin güneydoğusunda devlet yok, bak devlet diyorum yok artık, orda pkk militanları devletçilik oynuyor. ülkenin 1/4 toprağı gitmiş, ekonomik olarak sana getirisi yok ama götürüsü var. hem hiçbir denetim ve söz hakkın yok hem de senin elektriğini, suyunu bedava kulllanıyorlar, sizing padişahınız burda sökmez diyorlar(tamam ben de padişahı sevmiyorum ama kuruma saygım var, kuruma da saygısı yok bunların), sen ise hala padişah götü yalamaya devam ediyorsun. padişahın da 3-5 oy uğruna olanları sessizce izliyor ve ülkeyi ben zarara sokuyorum öyle mi?

aynı oksijeni yakıyoruz ama bünyedeki tepkinin bu kadar farklı olması ne kadar enteresan değil mi?
  • işin trollüğünü görmezden gelip sakin sakin anlatalım. belki bir anlayan çıkar.

o ağaçlar senin maalesef fikren çok da parlak yetişemeyecek çoluk çocuğunun, yeni nesillerin geleceği idi. kütük değildi.
    o yüzden ağaç başı 1,35 milyar doları çok görüyorsan bize evlatlarına biçtiğin değer için acımak düşer.

hadi o ağaçların değerini de geçelim belki hakikaten o kısmı anlayamayacaksınız, o 27 milyar dolar zararın büyük bir kısmını harcatan da hükümettir. sipariş edilen tomalar, gazlar, fişekler, memurlara extra ödemeler...
    yürümeselerdi bunlar olmazdı diyeceksin de mi, bu söylemi de hiç sevmem ama yaw he he...
hesabın var mı? giriş yap