• karizmaların tavan yaptığı fotoğraf çekimidir. özellikle hakan balta, sneijder ve riekerink'e çok yakışmış.

işte o poz

fenerli arkadaşlar kıskanmış olabilirler, sizinkilerin de efsane bir pozunu vereyim madem de bir yerleriniz şişmesin. buyurun
  • galatasaray her zamanki gibi sahada yokları oynayınca galatasaraylıların elinde kala kala sponsorlarının giysileriyle verdikleri pozlar kalmış.

bunlar iki sene önce de attıkları her golden sonra şampiyonluk pozu veriyordu. fenerbahçe'nin 10 puan gerisindeyken. hiç değişmemişler işte. işleri güçleri anca poz vermek.

galatasaraylılar.
  • fotosoplu studyo cekimi degil, dogal karizma gormek icin: besiktas

(bkz: brooks brothers)

edit: ahahahaha... bu basligi acan, baslik altinda fenerbahce'ye guya nispet yapan adamlar, bana su mesaji yazdilar.

"bu nasıl bir kompleks var ya çok komiksin ve çocuksun:))"

aakhaskjkjdkdfjkg..

gotu boklu sponsor cekimi icin baslik acmak kompleks degil, boburlenmek cocukca degil, takimin deplasman icin tesislerden cikisinin fotografini mi koymak kompleks, cocukluk..?? ulan nasil kuduruyorsunuz belli degil..
  • sabri'yi tipten dolayı almadılarsa ayıp etmişler.
  • boyle foto cekimlerine vakit harcamak yerine az pres, dar alanda pas calissalar daha iyi olur
    fenerliyim, takimim da su anki durumuyla boyle poz kesse aynisini yazardim
    barcelona olsan lafim olmaz ama
  • mahmut hoca görmüş hababam sınıfı gibi o tek ayakların neden kalkmak üzere olduğunu merak ettiğim fotoğraf.
  • gerçekten güzel fotoğraf. takım elbiseler gayet başarılı

nitekim siyah - beyaz herkese yakışır.
  • fotoğrafçı yalandan adım attırmaya kasmasaydı keşke dedirten çekim. komik olmuş.
  • ankara havası oynuyorlar gibi halleri var.
  • defansımız o kadar yarrak gibi ki, fotoğraf çekimine bile girememişler. (sadece 2 kişi) veya sabri kadrajı tutturamadı. orijinalinde tolga ciğercinin yanında duruyor olabilir.
hesabın var mı? giriş yap