• hedefleri bir garip operasyon. istanbul'un belki de en tontik, en chp'li, en kedici mahallesinde oturuyorum. işten eve gelirken 3-4 polis arabası ve ellerinde silahlarla tem polislerini görmüş anlam verememiştim. abi bizdeki en büyük terör kedi kısırlaştırma meselesinden çıkıyor burada ne işiniz var ya?
    kahrolsun federaller.
  • maalesef tüm türkiye genelinde her türlü terörist gruba yönelik yayılması gerekiyor bu operasyonların. muhtemelen de ileri ki günlerde gerçekleşecek. suriye operasyonu daha da genişlerse, türkiye içerisinde terör örgütü militanlarının boş durmayacağı aşikar.
  • terör örgütlerine karşı yapılan operasyonda bile sözlükte polis hakkında olumsuz şeyler yazanları göstermiş operasyondur.
  • böyle mevzular bana hep aynı başlığı hatırlatıyor;
    (bkz: 7 ekim 2014 kemalist rahatlığı)
  • yüzünde maske, elinde kalaşnikof tüfekle devlete meydan okursan gereği yapılır.
    hiçbir mahallemiz;"hiç kimse, hiçbir örgüt, cemaat, mezhep, grup ya da ideoloji için kurtarılmış bölge olamaz, ilan edilemez." bu şımarıklığın bir sonu elbet olmalıydı. devletimiz varolsun, gereğini yapmaktadır. iyi ki yapmaktadır. yoksa milletin ellerinde tüfekle devlete meydan okuyan şımarıklara karşı sabrı tükenmekteydi.
    güvenlik kuvvetlerimize başarılar dilerim.

edit: ne oldu lan fuatavni hani her şeyi biliyordun düdük!
  • şehirlerde terör eylemlerinin olmaması adına umarım bu tür temizlik operasyonları artar.
    doğru ya da yanlış, türkiye şuan kendisine karşı daha fazla nefret besleyecek bir başka terör örgütüne daha fazla saldırmaya başladı ve bu durum da ülke içerisinde hem bu örgütün hem de diğer örgütlerin karşı bir atağa geçmesine sebep olabilir. bu yüzden böyle bir operasyon serisi gereklidir, hatta her zaman olmalıdır.
  • fazlası olmayan eksiği olan operasyondur.
  • bu operasyonu seçim öncesi ya da şehit vermeden yapacaksın. yapmıyorsan ya kaos yaratmak istiyorsun ya da şov yapıyorsun.
  • bunların adresleri belli, yeri yurtları belliydi de neden şimdiye bırakıldı? bizim için herşeyin sebebi ölüm mü? illa masumca öldürülen kişilerin ardından mı harekete geçilecek?pkk nın gençlik yapılanmasıymış, kurulur kurulmaz halledeceksin, yılanın başını daha küçükken ezeceksin ki, bu ölümleri önleyeceksin yada en aza indireceksin.
hesabın var mı? giriş yap