• olm bu fenerli olmak ne kadar değişik lan hala maçı 4-3 alcaz sanıyorum ben
  • ilk yarı bittiğinde 7 yaşındaki oğlumu yatağına götürdüm; oğlum yenildik, yat artık dedim. gerçekten yenildik mi, diye sorup astı suratını. sabahı dört gözle bekliyorum...
  • bir galatasaray taraftarı olarak fenerbahçe'yi tebrik ediyorum. türkiye'de bu şartlarda maçı beraberliğe getirip galibiyeti kovalayacak duruma getirecek başka takım yok gerçekten. cafe'de maç izlerken kral buraaaak diye bağıran bjk taraftarını görünce içimden dua ettim, tiksiniyorum bu camiadan ve tataftarından. bu kadar omurgasız, karaktersiz başka bir takım taraftarı yok bu ülkede. o herifi mosmor ettiğin o oturduğu sandalyeye gömdüğün için teşekkürler fenerbahçe. yıllardır hiç bir maçı fenerbahçe'nin bu kadar kazanmasını istemedim. ezeli rakibime sevgiler tekrardan. siz biz varken bu eziklere laf söz düşmez...
  • yorumcu; “fenerbahçe’nin şoku atlatması için 3-4 pas arka arkaya yapması gerekir” diyor. hiç bu kadar küçük düşürülmemiştim.

edit:

3-4 pas dedim, 3-4 olur demedim.
  • kesinlikle fenerbahçe ilk yarı 3 gol yedi, ikinci yarı da 3 tane attı. yani maçın bizimle bir alakası olmadı. kendi evinde %35'lerde top oyna(yarak) alırsın. şenol yaktın bizi yaktın...

fenerbahçeli olsam şu gün gurur duymaktan ölürdüm. 16. olarak deplasmanda derbiye çıkıyorsun, ilk yarı 3 gol yiyorsun. tribünlerde '' fener kümeye'' diye bağıran öküz sürüsü. ikinci yarı '' beyler, ben daha başlamadım'' der gibi maça başlıyorsun ve film kopuyor.

gör şenol gör!

unuttum söyleyeme; allahtan ki necip kenarda sarı yedi de oyuna girmedi.
  • fenerbahçe nin ikinci yarı geri dondyrecegi maçtır. 3-4 en kötüsü 3-3 bitecektir.
  • sezonun ilk yarısındaki maçta galatasaray, taraftarı önünde 2-0 öne geçti. bütün momentum galatasaraydan yanaydı, tribünlerde marşlar/ sevda türküleri söyleniyor, halaylar çekiliyordu. adamlar ordan maçı çevirdi. biz kadıköy'de aynı durumda olsak 5'lik olup dönerdik.

bugün bjk 50 bin taraftarı önünde 3-0 skoru buldu. başka takım olsa 8 tane yer dönerdi. adamlar maçı ortaya getirdi. hatta galibiyeti kaçırdı.

küme de düşse sonuncu da olsa fener gerçekten büyük takımdır. helal olsun.

not; galata
  • fenerle kimse başa çıkamaz.

ben ikna oldum amk.

not : gs
  • nabil dirar: “asla inanmış birinin önünde duramazsın. çıktık ve 1 dakika dahi susmayan onurlu taraflarımız için savaştık.”
  • tarihinin en kötü sezonunda galatarasay ve beşiktaş maçlarında deplasmanda şu geri dönüşleri yapmak fenerbahçe büyüklüğüdür.
hesabın var mı? giriş yap