• hala gerçekleri böyle saklayabileceğini düşünen dünyayı anlamamış yönetimlerin hareketidir.

istiyorlar ki onların dediği kadar bilelim, onların istediği kadar yaşayalım, onların istediği kadar olalım.
  • bilgi alınmaması için değil de yalan yanlış haberler yayılmasın diyeymiş.

at yaraklarına bak ulan madem öyle doğrusunu medyada versenize.

komedi resmen. adamların dünyası yalan ama insanlar yalan haber görmesin diye kesiyorlarmış interneti.

desenize şuna biz medyamızdan yalan haberi verecez ama millet internette gerçeğine ulaşamasın.
  • sebebi 70 i aşkın şehit, 100 ü aşkın yaralı olmasıdır.
  • amaç haber almanızı engellemek ya da yalan haberlerin önüne geçmek falan değil. kimsenin sikinde değil sizin ne bilip ne yalan söylediğiniz. adamlar istediği gibi at koşturuyor zaten. kendi şahsi kurumlarıymış gibi devlet yönetiyorlar. amaçları örgütlenmenizi önlemek kardeşim. örgütlenip yürüyüş yapmanız mesela, basın açıklaması yapmanız. sarayın önünde tayyip istifa diye bağırmanız. ve bu haklı gerekçelere dayandığı için çoğu akpliden de destek görüp büyüyerek devam etmesi. tıpkı gezi'de olduğu gibi. işin ucunda da hükumet otoritesinin kaybolması var. bu da yönetim düştükten sonra hepsinin yargılanacağı anlamına geliyor.

bu yüzden kendi medyalarına bizi mahkum edip kara propagandaya devam ediyorlar. yok abd bize yanaşacakmış, yok nato arkamızda olacakmış, vay efendim saldırıyı rejim yapmış. orospu gibi bir oraya bir buraya kıvıran vatan haini piç kurularının masallarını dinliyoruz. bu arap tohumu vatansızlar bundan 100 yıl önce bunları yapsalardı çoktan sallandırılmışlardı. şimdi terör uzmanı, gazeteci, profesör diye milletin parasını yiyorlar.

gün olur devran döner. sizin de soyunuzu sikeceğiz.
  • edit: moderatörün biri tarihi düzeltebilir mi acaba?

(bkz: sansür)

başlık başa kalmış.

kaynak: https://intersiber.com/…sosyal-aglara-erisilemiyor/

--- spoiler ---

türkiye’de 27 şubat 2020 tarihi yerel saat ile 23:30 itibariyle sosyal ağlara erişilemiyor. twitter, ınstagram, facebook ve facebook messenger‘a erişim sağlanamıyor.

yerel saat ile 23:30’da başlayan erişim problemleri sebebiyle kullanıcılar sosyal ağlara önce çok yavaş bağlanabilmeye ardından da hiç bağlanamamaya başladı. twitter, ınstagram, facebook ve facebook messenger’a erişim herhangi bir internet servis sağlayıcısı üzerinden mümkün değil.
    --- spoiler ---
  • sosyal ağları kısıtlayınca tepkilerin önüne geçebileceklerini sanıyor bazı orospu çocukları
  • haber alma özgürlüğü insanın elinden alınınca ister istemez düşünüyor acaba tahminimizden büyük mü diye?
  • 2020 yılında hala sansür olmamalı. girmek isteyen yine giriyor zaten vpn ile o sitelere. bizi neden uğraştırıyorsunuz.
  • bir de türktelekom bu gün, silsüpür kampanyasından sosyal medyada geçerli günlük 4gb hediye etti. ben böyle taşak geçme görmedim.
hesabın var mı? giriş yap