• 30 mayista neler olacak gorecegiz piyasalar acildiginda, ama bu sene cok zor gececegi belli
  • zehirli yılandır.
  • amerikan piyasalarının açılmasıyla seçim sonuçlarına ilk tepkinin gelmeye başladığı kurdur.

29 mayıs 2023'de amerikalıların ülkeleri için ölenleri andıkları memorial day dolayısıyla tatil varmış.
  • iyi ki dolarlarimi turkiye cumhuriyeti bankalarindan cekmisim. iste simdi basliyoruz.

yukselsin insallah, fakirler kendini dusunmuyor ben mi dusunecegim bundan sonra.

dipnot: akp secmenlerine tesekkurler, beni zengin ediyosunuz. hani sizden daha az etkilenicem enflasyondan. isime daha cok odaklandim ve motive oldum :)
  • gece gece 20.29 tl gören kur. bunlar güzel günlerimiz, daha beter olacak her şey şarkısı eşliğinde açtım ekranı izliyorum. siyasal islam bu kurun tek sorumlusudur. fragmanı izlediğimizi düşünüyorum, adettendir yatırım tavsiyesi değildir diyeceğim ama neyimiz kaldı ki yatırım yapacak ?
  • çok kötü dalgalanıyor 20.31 gördü bakın burası çok önemli
  • yılanoğlu tam şu sıralar seri çalışıyor. nöbetçi merkez bankası birazdan kafasına basmaya başlar. resmi kur ile 20,32
  • seçim öncesi birer birer giderken adımları sıklaştırdı ve onar onar gitmeye başladı.

edit: galibiyetin getirdiği rehavet. sanırım memur uyuyakalmış. 2-3 dk.da 4-5 kuruş indirdi.
  • kaldırdı geliyor 20.45
  • başkanlığı kutlamaya başlayacaktır.

bu kez garibana yardım askıda fatura, askıda ekmek, askıda yarrak falan teklif eden olursa kalbini kırarım. çekin kalan nakit avansları alın dolarları.

rte nefes aldıkça düşmeyecek kurdur. doğu bloğuna yaslanan dinhonunahıristanlarında devaluasyon bir yönetim biçimidir.
hesabın var mı? giriş yap