• 7 senelik ilişki öyle bir anda bitmez. eğer bitecekse öncesinden mutlaka hissedilir. bir anda bitiyorsa mutlaka tekrar barışılır.
  • yeni bir iliskiye başlayacağın ve artık iflah olamayacağın zamanın başlangıcının ilk günüdür.
  • benzer durum benim başımdan da geçmiştir. ilk 1-2 ay sıkıntılıydı hep bir içlenme durumu, içme arzusu. öyle ki sokak kedisinden bile içlenip içmeye başlarsın sabahı sabah edersin. dertlenir kederlenirsin. hele de benim gibi severek aile baskısı mevzusuyla 7 yıllık ilişki bitirdiysen vay ki vay haline. eeee ne yapıcaksın şimdi arkaşlar ortak olmuş, çevreler ortak olmuş, hayatlar birbirine karışmış... hayattan vazgeçersin önce sonra eski bir iki arkadaşın çıkar yanına gelir yapma etme kendine gel der dedikleriyle kalırlar. karşı cinse olan bütün ilgini kaybeder aseksüel bir şekilde hayatını sürdürsün. uyku düzenin kalmaz zayıflarsın. buraya kadar herşey negatif kötü ama olaya birazda züğürt avutusu şeklinde bakıp başka bir tablo çizmek gerekli. demek ki mutlu olamayacak, hayatı birbirimize zehir edeçekmişiz der hatta içinden bir ses s*ktir ordan p*zevenk 7 yıl mutludun herşey güzeldi şimdi mi aklın başına geldi diyebilir onu dinleneme sen züğürt avuntusuna devam et ve en önemlisi kendine bir günlük rutin oluşturmaya çalış yoksa eski rutinini özlersin hayat çekilmez olur.
  • (bkz: özgürlük)
  • bitmemiştir, bitse duramazdın...
  • gecesinde bangkok uçagına bilet alınır.
  • sevmiyorsan bitmiştir, hala seviyorsan bitmez, vazgeçme...

(bkz: 10 yılla eli artırıyorum)
  • bir anda nasıl bitti ki o ilişki azıcık detay ver hele meraklandırdın
hesabın var mı? giriş yap