• alanya'da bir genç, beş kişilik bir grupla kavga etti. grup, iddiaya göre mekan sahiplerinden oluşurken, ellerinde sopalar olan gruba karşı tek başına mücadele eden genç ise görenleri şaşkına çevirdi.

olayda bıçak/tabanca olmaması yüreklere su serpse de tek kişiye karşı sopalarla saldırıp yine de dayak yemeyi başaran grup ise çevredekilere kahkaha attırdı.

olayın görüntüleri

(bkz: irlandalı boksör)

edit: başlık altı savaş alanına dönmüş. ben haber diliyle yazdım özellikle ama aşağısı ırk kavgasına dönmüş. ırkçılık yapmayın birbirinize şu dünya 3 günlük saçma sapan kavga etmeyin ya. olayı izleyip yorumlayın. hangi ırk olsa o adamlar esnaf esnaftır birbirini bozdurmaz işte. böyle gruplaşıyorlar.
  • onlarca sopa yedi yine de yıkılmadı.dayanıklı adammış vesselam.
  • uzun yıllar önce tanıdığım birine benziyor bakalım açıklanacak mı kimliği. kendisi tam bir panzerdir eğer oysa. bodyguardlık yapıyordu en son.
  • 5 kişinin götunu kesmiştir.simdi gidin bokunuzla oynayin aq barzolari.sorsan bu orospu çocuklarınin hepsi delikanlı.5 kişi sopalarla dalmak delikanlılıksa adam sizi yol ortasında s2p s2p cogaltti yarakkafalilar...
  • bugün esnaf komşularınca taşşak malzemesi yapılacak adamların müsebbibidir.
  • adam denilmiş de bu bildiğin hulk hogan
  • google mapste alanyanın çöplüğü diye aratırsanız çıkacak bir noktadır iskele ve çevresindeki mekanlar yazık ettiler güzelim şehre elemanada helal olsun valla yıkılmadı bıraksalar sabaha kadar beşini birden soluklanmadan dövecek bir potansiyeli var gibi.

neredeyse her gün benzer olayların yaşandığı artık yerlinin araçla bile geçmek istemediği bir nokta oldu.
  • olm bu yurdum insanı hepsi mi vitaminsiz lan 5 kişi sopalarla 1 adamı dövemediler saldırılan da gurbetçi bir türk anladığım kadarıyla.
  • (bkz: malum ırk)

tek başlarına kavga edecek yüreğe sahip olmadıkları gibi, kalabalık olmalarına rağmen sopayla saldırmaları beni şaşırtmamıştır.
  • sonra ırkçı diyorlar aq..
hesabın var mı? giriş yap