• liseli kıyafetiyle okul çıkınşında motoruna bindiği adam 40+ yaşında, gittiği partideki ortalama yaş 30 civarı

amacınız ne lan sizin pedofiliyi iyice azdırmak mı? zira beyaz donuna azmadım aleynacığım.
  • coşmakla kalsa iyi aynı zamanda beni fena halde coşturmuştur.
  • dünya starı olmak için gereken şartları sağlamaya çalışan yavrucağın açılması olayıdır. miley cyrus tipi kliplerinin sayısının artmasının başka açıklaması olamaz heralde. şarkı da zaten 2000'lerin başlarından kopup gelmiş gibi nereden baksan çiğ duruyor.
  • iç çamaşırını görmeden de öldük demeyiz artık. çok iyi oldu bu. kendimi gerçekleştirmiş gibi hissediyorum.
  • son derece yanlış ve kötü hareketler, biz o kıyafetle sokağa çıksak en iyi ihtimalle yağmur yağar kadın öylece motosiklete binmiş.

kınıyoruz kendisini, ekipmansız binilmez.
  • yerli ve milli dua lipa.
  • götüm var klibi.
  • uzun süredir ortalıklarda görünmüyordu. sanırım bu arada ingilizce kursuna yazılmış.
  • yabancı bir klip olsa eleştirmeden izleyeceğinizi biliyoruz sorun bu kızın türk ve cesaretli olmasında bu da size batıyor açıkcası, kızın bir vizyonu var ve karşınızda sapasağlam durup kendi bildiğini yapıyor, çok dinlemesem de medeni cesaretini kutluyorum.

edit: bazı çaylak kardeşlerimizin zoruna gitmiş, küfür dolu mesajlar yazmışlar, işinize bakın bunu bana değil yiyorsa hakaret niyetinde aleyna'nın kendisine yazın.

edit 2: destek mesajı atan yazarlarımızda olmuş teşekkürler nitekim kendi görüşlerimizi paylaştığımız bu platformda neden saygı duymayı bilmiyoruz açıkcası bilmiyorum..
  • başıma bir şey gelmeyecekse, şarkıyı beğendim. eğlenceli, kafa dağıtmalık bir şarkı işte, ne bekliyorsunuz aleyna tilki'den anlamıyorum ki. klibe ilişkin yorumlarımı mahfuz tutuyorum.
hesabın var mı? giriş yap