• merak etmeyin taliban olmamıza az kaldı zaten, 2023 sonrası ülke taliban olcak, o zaman hepimiz atatürkü hatırlayacağız ama iş işten geçmiş olacak..
  • adettendir (bkz: ali erbaş kim amk?)
  • lan valla üzülüyorum bunların kendilerini böyle minik zaferlerle* tatmin tatmin çabalarına...
  • kuvâ-yi milliye‘yi sırtından vuranların torunlarının adından bile ödlerinin patladığı en büyük türk’tür.
    atatürk’ün nasıl bir kaypaklıkla, nasıl bir yobazlıkla uğraştığını gözümüze soktuğun için teşekkürler ali erbaş.
    midye için fetva veren ali erbaş’ın hırsızlık, yolsuzluk , adam kayırma, devleti soyma, adaletsizlik vs. için söz söylediğini duyan oldu mu?
  • muslumanim ancak akplilerle cok sukur ayni dine mensup degilim. kendilerine bir din kurmuslar basinda da bu suratsiz ne soyledigini bilmeyen adami oturtmuslar.
  • yıllar önce cumaya gitmeyi bu yüzden bırakmıştım. 10 kasım gününe denk gelen bir cuma namazında mustafa kemal'in adını anmamışlardı.
    o gün camiye gitmeyi bıraktım. sonrasında da zaten dinden çıktım.

iyi ki çıkmışım.

siyasal islam bazen hayırlı şeylere vesile olabiliyor.
    çizginizi çekin de kimin ne mal olduğunu anlayalım.

ayrıca ali erbaş kim amk ?
    adını üç beş yakını dışında kimse anmayacak.
  • o lider zamanında "biz ilhamımızı gökten indiği sanılan kitaplardan almayız" demiştir murat bardakçı bundan çok daha vahim olan sözlerini de açıklamıştı.

ayrıca dikkat ederseniz trajikomik şekilde burada "camide atatürk'ün adı anılmadı" diye isyan edenlerin çoğu da ateist. bu tipler yarın diyanete misilleme olarak mevlüt okutturup lokma dağıtırsa şaşırmayın.

bilenler bilir bu tartışma ara ara oluyor. tamam dindar olduğum halde bende diyanete karşıyım ama ateist çıkıpta "camide atatürk'ün adı nasıl anılmaz?" diye hesap sorunca trajikomik bir durum oluyor. bir çizginiz olsun be arkadaş. muhalifliğin de bir şerefi var. eğilip bükülmekten oyun hamuruna döndünüz.

edit: bazı cahiller hutbenin okunduğu yeri diyanetin ofisi zannetmiş olacak ki" devlet kurumu haddini bilsin" falan yazmışlar. hutbe camide okunur ve camiler devlet dahi yaptırsa devlet kurumu değildir.
  • insanlar camiye gitmesin diye ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar.
  • şarlatan
  • zaten ansaydı haber değeri taşırdı dediğim olay.
hesabın var mı? giriş yap