• türkiye'nin en büyük vurguncularından jet fadıl'ın hem takımının formasını giymiş hem de çok sonraları onun yönetimimde yer almış, beşiktaştaki ağabeylerinin dahi güvenmediği, feyyaz uçar'ın hakkında elektrik parasını verirdim yatırmazdı, kirayı verirdim yatırmazdı, esnaftan bir şeyler alır parasını vermez sonra esnaf kapıya dayanırdı dediği futbolcu eskisi.şimdi akp tarafından mecliste fedai olarak kullanılmaktadır, daha anlamadığı konularla bile ilgili olarak ona buna sataşmaktadır. alpay özalan'ın milletvekili olduğu bir meclisin düzeyini düşünebiliyor musunuz? böyle biri çıkmış millete ahlak, erdem, millilik dersi veriyor, sen önce aldığın şeylerin parasını vermeyi öğren.
  • biraz hafıza tazeleyelim.

gülen cemaati ile bağlantısı olan kim varsa, doğuran ebesine kadar tutuklandığı bir ülkede hakan şükür ile yıllarca ev arkadaşlığı yapmıştır.

sahada da sürekli olay çıkaran, kavga eden sayın vekilimiz, euro 96'da goran vlaovic düşürmeyerek, takımımızı 1 puan'dan edip, üstüne bir de fair play ödülü almıştır.

bir zamanlar lig tv'de ceyhun yılmaz'ın sunduğu 21 programında konuktu yıllar önce. ceyhun yılmaz ise goran vlavic'i neden düşürmediğini sorduğunda, "oraya kadar gelmişsiniz, insan oynamak istiyor, ceza almak istemedim" demişti.

4 yıl sonraki turnuvada ise fernando couto'ya yumruk sallayarak, çeyrek finalde takımını 10 kişi bıraktı.

yani bakmayın şimdi uçup kaçtığına, menfaati kadar vatanseverdir.
  • nerdesin oğlum sen, mecliste gücünü kuvvetini milletvekillerinin üstünde deniyordun.
    deprem bölgesinde neredesin?
    kimi kurtarıyorsun, göster gücünü.
  • birilerinin idolü olduğunu bilse ilk kendi inanamayacak kişi.

nasıl bir yoksunluk, nasıl bir model eksikliğidir ki, adamın idolü alpay özalan olm. düşünsene böyle biri olduğunu.
  • bu ülkede alpay ozalan milletvekili olabiliyorsa herkes her şey olabilir. yeni nesil hatırlamaz ama bu adam o zamanki televole programında su anki eşi cansel ozzengin'i tavlamak için çeşitli saçmalıklar yapan bir tipten fazlası değil. iddia ediyorum mecliste bulunan en cahil kişi olabilir.
  • feyyaz zamaninda bunun ne oldugunu bizzat kendi anlatmisti. yalan söyleyen insan hayatta herseyi yapar nokta... gerisi bana teferruat...

yalanci adamin herseyi yalan potansiyeli tasir. milliyetciligi, imani, sporculugu ve tabii milletvekilligi... sevilmedin alpay sevilmedin bir türlü...

not: bjk = feyyazlar, aliler, metinler, rizalar, ziyalar, serpil hamdi tüzünler, rasim karalar adam gibi adamlar nicin bir tik üste cikmazlar diyenlere en güzel cevap bu örnektir. cünkü o kadar coklar ki sira bir türlü gelmez. ama hepsi gönüllere kazinmistir.
  • yolum twitter hesabına düştü, başta adalet ve kalkınma partisinin paralı köpeklerinden birisi sandım. sonra baktım baya canlı kanlı bu adammış.

sonra acıdım. sen git yıllarca çok iyi takımlarda futbolculuk yap, iyi de oyna ama sonun ciğeri 5 para etmeyen aktroller gibi olsun. şahsının ona bu görevi layık görmesine alınıp alınmadığını merak etmekteyim. hidoya falan düzgün görev veriyorlardı en azından.

tanım: takım kıyafetli aktroll.

edit: yazım hatası.
  • devir döndüğünde bu adamın cezasını alması lazım. bakın ben erdoğan'a bile yargılanacaksın demeyen adamım. artık kabul ettim yani halkı bir şekilde punduna getirdi millet oy verdi troll mroll medya bir şekilde halletti. yargının ilk ilgilenmesi gereken esas erdoğan iktidarında semiren çıkar çevreleri diyenlerdenim özellikle de medya sahipleri çünkü bu iktidarın devamını esas onlar sağlıyor. ancak alpay özalan da devir değiştiğinde ilk yargılananlardan olmalı. çıkardığı rezillikler bir değil iki değil. arkasında sırtını dayayabileceği bir güç olduğu için yarınlar yokmuşçasına herkese saldırıyor toplumun sinir uçlarıyla oynuyor. böyle bir vekilin mecliste olması hepimiz için utançtır. kin ve nefretin vücut bulmuş hali kendisi.
  • jet fadıl'ın ortağı ve eski reklam yüzü. başka söze gerek yok. ha bir de ahmet şık'a elin değmesin.
  • tanım (bkz: sığır). bu sığırın bile vekil olduğu ülke (bkz: türkiye)
hesabın var mı? giriş yap