• sevmenin raconlarındandır.

sevmeyeceğini bile bile sevmek koymuyor da, aramaması mı koyacak?
  • yanlış numara çevirip de sizi arayanları öldürme, spam mesaj atan sevis sağlayıcıları havaya uçurma isteği yaratan umutsuzluk hali.
  • beklemelerin en güzeli bu değil. biliyorum çünkü bekleme uzmanıyım. sor anlatayım.
    ama bir de arasa çok süper olmaz mı? hani böyle kapında bir kamyon uçan balon belirmiş gibi. unicornlar kırlarda koşturuyor gibi, ne bileyim piknik yaparken gökkuşağı çıkmış gibi olmaz mı? olur bence.
    umutlarından öperim kardeşim. sabrın hiç yorulmasın. çalmayan telefonun da allah ayrıca belasını versin.
  • insanı tek taraflı triplere sokan hadise , telefonu kapatırsınız ararsa ulasamasın deli olsun diye, 5 dakika sonra tekrar acarsınız msj fln attı mı acaba diye. rezil bişey, allah başa vermesin .
  • her gece telefonu kapatır da uyursunuz, ama o gece kapatmak gelmez içinden, aptallığınızı kabullenir ve bekleyişe geçersiniz, uyur uyanırsınız arada bakarsınız ne arayan var ne de gelen bir mesaj "biliyordum.." dersiniz, yatar uyursunuz yine de telefonu kapatmadan.
  • ev telefonu her çalışında , pantolonun arka cebinde duran telefonun titreştiğinde öncelikle göğsün sol yanında bir ürperme meydana gelir. "acaba?" sorusu akılda öncelikle sorulan sorudur. arayanın o olmadığı bilinir , ama yine de bir umuttur yaşatan insanı. çalan ev telefonun ahizesi kaldırılır , arka cepten cep telefonu çıkartılır. ahizenin diğer tarafında "naber kardeşim hadi dışarı geliyomusun vs vs." diyen bir samimi arkadaşla ya da başkasıyla karşılaşılır . cep telefonun ekranında yanıp sönen isim onun ismi değildir, zira olması da gayet zordur çünkü araması beklenilen kişinin telefonu çoktan silinmiştir telefon defterinden. ürperme falan kalmaz o vakit. birkaç saniyeliğine "değilmiş bak yine başkası aradı" diye düşünülür. ve bilinmelidir ki her zaman için araması beklenilen ama aramayan kişi , en beklenmedik anda vurur , en beklenilmeyen bir vakitte telefonun ekranında eskilerden çok ama çok tanıdık bir numara belirir , ahizenin karşısında dünyanın en tatlı sesi duyulur.
  • arayacak. kendisi için uygun bir anda ama... ha o aradığı sırada siz hala telefon başında bekliyor olur musunuz? ben bilmem. siz de bilemezsiniz...
  • tekniği bilmediğiniz için olmuyor. eğer romantizm değil de gerçekten sonuç istiyorsanız tekniği paylaşıyorum. olmuş gibi yapın, aramış gibi düşünün ve hissedin. bunun siz de uyandıracağı duyguyu iliklerinize kadar yaşayın. bunları yaparken de napıyorum ben gibi düşüncelerle kendinizi baltalamayın. algınızı istediğiniz olmuş gibi oluşturun. imajinasyonlarla destekleyin. dostlarım sistem böyle çalışıyor. ne isterseniz hayatınıza çekebilirsiniz ama unutmayın ki dualite olan bu evrende her şeyin negatif yanı da var. istedikleriniz pozitif yanlarıyla birlikte bu negatif yanlarıyla da size gelecek. buna hazır hissetmiyorsanız hiç bu topa girmeyin, hayat ne verirse eyvallah diyin.
  • (bkz: ask)
hesabın var mı? giriş yap