• üst edit: (bkz: siktir orospu afedersin) bu teyze ikon olmuş. ve işin daha da ilginci "siktir orospu" diyen kadının videosunu, şortlu kızımız beğenmiş. *

bu başlık tutar. yalnız kız fazla ciyaklıyor.

bu arada ben de şort giyiyorum biri bana öyle dese en fazla kıskanma der, güler geçerim.

edit: teyze engelliymiş ve kız, "allah vermiş vereceğini" demiş. ne yani özel gereksinimli (engelli) insanlar "allah'ın vermiş vereceğini" diyebileceğimiz insanlar mı? kız tweetini siler yakında.
  • arap milliyetçilerinin yönettiği ülke böyle olur işte. erdoğan bu tür gerici insanların sayesinde cumhurbaşkanı oldu. ahlak bekçiliği yapan ve milletin yaşam tarzına müdahale edenler bu adamı tekrar cumhurbaşkanı yaptı.

ortamlarda özgür türkiye cumhuriyeti derler kim bilecek amk. türkiye cumhuriyeti bildiğin şeriat devleti olma yolunda hızla ilerliyor…

milletin kılık kıyafetine yorum yapan yobazlar; kendinize bakın sonra milleti eleştirin. herkes sizin istediğiniz gibi biri olmak zorunda değil lan!
  • (bkz: tiyatro)
  • şaşırmıyorum var böyle insanlar. karşılık vermedikçe de akıllanmazlar. gerçi akıllanma gibi veya saygı duyup kabul etme gibi duyguları da olmadığı için şaşırmıyorum. ben kabullendim çünkü bunlar böyle. bunlara hak ettiği dilden cevap vereceksin.
  • kendisinin kimliği de toplumda kimi odakların hedefi durumunda ama üst aklın iradesiyle kendisi de insanlara ayrımcılık yapmaktan çekinmiyor.
  • sokakta görsek haline üzüleceğimiz bir teyzenin,aslında iran devrim muhafizlarina taş çıkartan bir zihniyete sahip olduğunu gördüğümüz video. yazık.
  • işte akp'nin yarattığı yeni türkiye. dün de ben eskişehir çarşıda bunun daha hafifine tanık oldum. yine böyle açık giyinen bir kız bir dükkanın önünden geçerken, dükkanının önünde bekleyen herif ''cık cık cık'' yaptı.

toplumu karpuz gibi ikiye böldüler. üzülüyorum maalesef ama daha bunları çok göreceğiz gibi.
  • bu tarz insanları(!) görünce midem bulanıyor. izledikçe cringe dozum arttı, sinirlerim bozuldu.
  • provakatör bir cırtlak var videoda, açmayın.
  • sonda söylediği allah vermiş vereceğini iyi olmamış.
    ayni seviyeye düşmüş.
hesabın var mı? giriş yap