• bu baslikta cuklerimizi masaya yatiriyoruz
  • 3 cmlik devasa pipimle merak edenlere sıralı maddeler halinde aşağıda sayacağım avantajlardır:

- şaşkınlık: gören ya da görebilen, karanlıkta fark edebilen, hipermetrop olmayanlar çok şaşırıyor. hiç bu büyüklükte görmemiştim diyor. böylece gururum okşanıyor.

- kürdan : bana oral seks yaparken diş aralarını temizleyen partnerlerim oldu. organik ve çevreci kürdan. 1 kürdan için ne kadar ağaç katlediliyor? biliyor musunuz?

- mide bulandırmama : bırak küçük dili normal dile zor değiyor. böylece öğürme hissini engelliyor

- seks anında partnerin uyuyup güne zinde başlamasını sağlama: evet seks anında partnerim uyuyor.

- güldürme: evet 3 cmlik pipimi gören gülmeye başlıyor. kesin korkularını bastırmaya çalıştıkları için ters psikoloji yapıyorlar. ama ben yemem hemen anlarım.

- doğum kontrolü : her halukarda dışa boşalmış oluyorum.

işte büyük penisin avantajları. şimdi kıskanın beni ibneler.
  • --- spoiler ---
    içinde olmasam bile gün içinde ona içini kaç cm2 ile doldurduğunuzu düşündürtmesi.
    --- spoiler ---

cm2 cinsinden verildiğine göre adamın manitasının vajinası iki boyutlu olmalı. hayalî olduğunu buradan da anlayabiliriz. ayrıca bu entry'yi okurken ıslanmayan kadın, mesai saati bitmeden gitsin, testosteron tedavisi almaya başlasın.
  • sitedeki herkesin siki de thorun çekici gibi maşallah yerinden kalkmıyor.
  • yazarlarin erkek erkeğe birbirbirlerine penislerini övdüğü bir başlık.
  • kimse organ aramıyor kardeşim, ama senin bunu anlaman icin beynine kan gitmesi lazim. ama rahat birakmiyorsun onu...

edit: buradaki kasıt cinsellik düşünmekten uzuvuna gittiği kadar beynine kan gitmeyen mantıklı düşünemeyen insandır. ve tutup böyle bi başlık açıp organını övmektir nasıl bir kafa anlamıyorum. anlamak da istemiyorum.
  • penis boyu hakkında "penis ne kadar büyükse, seks o kadar iyi olur." tandanslı spekülasyon ve tavatur malum. herkesin kafası karışık tabii. gireceğiniz yer kimberley çukuru değil. kadın cinsel organı için substantial “makul” bir girdi yeterlidir. eldeki malzemeyle de kaliteli şeyler yapabilirsiniz.

tanım: tırt avantajlar.
  • ben ceviz ve fındık kırıyorum. rekorum ise çivi çakmak.

hedefim telefonunu çıkart diyen bir dayiya denk gelip kafasına vurmak.
  • sözlükte direkt yazar yapıyorlar. küçükler sıra bekliyor büyütmek için çok enteresan yollara başvuruyorlar. hatta bamya yemeyi bırakıp pırasaya başlayanları duydum.
  • kıvırıp kendinize sokabilirsiniz. en olmadı sözlük'te başlık açıp gündeme sokabilirsiniz.

illa ki sokacak bir yer bulursunuz siz...
hesabın var mı? giriş yap