• dondurulup gote sokulabilmesi.

edit: habire birileri favoriye aliyor, arkadaslar ben ilk yazdigimda bu entry yi otuzuncu siralardaydim, lutfen. rica ediyorum. saygilarimla
  • kargo parasi odememek. çin'den alisveris yapma firsatim olmadigindan boyunu da henüz tam olcemedim.
  • disi partnerin boylu boyunca sirt üstü uzandigi pozisyonlarda, eger penis uzunluk olarak degil ama kalinlik olarak büyükse daha iyi penetre olmasini saglayabilir. bunun disinda ortalama bir penis hemen hemen her türlü pozisyonda penetrasyon saglar.

dezavantaji ise özel boyut kondom gerektirir. suradan büyük boy penis icin kondom alabilirsiniz: büyük boy kondom satin alma
  • kısa boyluların yüksek pisuvarlara işeyebilmesine yardımcı olur.

boyunuz yetmese bile inik çükünüzü ortasından kaldırıp (inik olduğu için arc çiziyor ve kafası gene pisuvarın içine doğru bakıyor) işeyebiliyorsunuz
  • göz’e hitap etmesinin haricinde pek de bir avantajı yok aslında...
  • american pie'dan esinlenerek bir alıntı yapalım:

"kadınlar yaşadıkları ilişkilerin sayısını üçe bölerek, erkekler de üç ile çarparak" konuşurlar.

http://www.dailymail.co.uk/…artners-theyve-had.html

kadınların kendi cinsel organlarını nasıl anlattıklarını bilmiyorum da, hemcinslerim kendi organları ile ilgili boyut bilgisini vermek suretiyle cinsel ilişki (=kısa süreli ve tek taraflı zevk yaşatan penetrasyon aktivitesi) isteklerini dile getiriyorlar. bu boyut bilgisini verirken de, gerçek boyutu iki veya üç ile çarpanlar olabiliyor.

bu bağlamda,

(bkz: birazdan burası büyük penisliler ile dolacak)

bir tanım yapacak olursak, "büyük penisin avantajları", aslında, "looner" olarak adlandırdığımız ve/veya eşi/sevgilisi olduğu halde macera yaşama derdinde olan dostlarımızın clickbaitidir. iyi niyetli olarak böyle bir listeyi yapan koca penisli bir dostumuz varsa da, beni affetsin lütfen (kendisine ve penisine sevgi ve saygılarımızı yazıyor oluruz buradan).

ha, bir de işin diğer yanı var:

bu başlık altından "büyük penisliler" listesi yapılabilir mi? bu liste güvenilir ve "accurate" olur mu? onu bilemem... arzu eden deneyebilir.

hepinize kolay gelsin. "play hard, play safe", diyelim...
  • gece odanın ışığını yataktan kalkmadan söndürebilmek.
  • ozguven pompalamasi.
  • yürürken arada bacaklarından birini dinlendirebiliyorsun.
hesabın var mı? giriş yap